CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Chernobil BellsГромадська організація “Дзвони Чорнобиля Києво-Святошинського району” допомагає інвалідам Чорнобиля, сиротам, інвалідам з дитинства, а також членам багатодітних та малозабезпечених родин. Наша громадська організація була зареєстрована в серпні 2004 року. Головним її завданням є захист прав самих незахищених верств населення, яке проживає в районі – дітей-інвалідів, учасників ВВВ, малозабезпечених осіб тощо.

Центр організації – в м. Боярка, Києво-Святошинський р-н Київської області (25 км на південий захід від Києва).

В даний час «Дзвони Чорнобиля Києво-Святошинського району» реалізують проект «Залучення уваги населення Києво-Святошинського району до соціальних і психологічних проблем інвалідів». В ході реалізації проекту регулярно проводяться виставки робіт інвалідів, що привернули увагу найширшої громадськості Києво-святошинського району, а також м. Києва, до проблем інвалідів і багатодітних сімей.

Проведення і організація виставок є дуже важливим напрямом діяльності „Дзвонів”, оскільки наша організація об’єднує художньо обдарованих людей, які хочуть і можуть творити художні вироби. Вони малюють, плетуть з лози, бісеру, роблять м’які іграшки, виробу з шкіри і тому подібне. Можливість презентувати свої роботи на виставках є для таких людей практично єдиною можливістю заявити про себе, оскільки вони замкнуті в чотирьох стінах і ізольовані від суспільства, суспільство не знає про їх проблеми і потреби. Участь в суспільному житті для таких маргіналів, як українські інваліди, дуже важлива, оскільки серед членів «Дзвонів» дуже високі схильності до самогубства. Але, коли вони відчувають свою корисність суспільству, вони більш життєрадісно відносяться до своїх проблем.

Наша НГО здійснює реалізацію декількох проектів, спрямованих на допомогу дітям-інвалідам, інвалідам, незаможним, що проживають у невеликих містах і селах Києво-Святошинського району.

Ми дуже просимо всіх, кому доля інвалідів і малозабезпечених, котрі проживають в селах Київської області, небайдужа, по можливості надати фінансову допомогу для реалізації цих проектів (або одного з проектів чи його частини). Проект, бюджет і вся документація будуть вислані на першу вимогу.

Наші партнери:
Райдержадміністрація, мерія міста Боярка, мерія міста Вишневе. територіальний центр опіки над самотніми громадянами м.Боярки, центр соціальних служб для молоді Києво-святошинського району, Києво-Святошинський ЦСПР, підприємства району та області, Інформаційний центр “Гурт”, газети “Новий День” і “Боярка-інформ“, “Київська правда”,  “Урядовий кур’єр” та інші.

Додаткову інформацію про діяльність “Дзвонів Чорнобиля Києво-Святошинського району” можна отримати, надіславши запит за адресою dzwony@ukr.netПросмотреть РГО “Дзвони Чорнобиля” на карте большего размера