CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


bus2.08.09-10.08.09 інваліди організації «Дзвони Чорнобиля Києво-Святошинського району» і інших організацій, та  постраждалі від Чорнобильської катастрофи арендували комфортабельний автобус і побували у Одеській обл. с Байтали, де знаходиться
Храм Різдва пресвятої Богородиці у якому є чудодійна ікона «Одігітрія Байтальська», чудодійне джерело, «Царській купальні».

temple
Завдяки турботі о.Антонія розорений храм відбудували за 4 роки і всі паломники дивувалися  красі різбляних візерунків іконостасу, який був виготовлений майстрами з Руминії, та прекрасному  храму, що височіє серед села. Паломники нашої групи у храмі  відчули духовне піднесення.
Ще більше піднесення всі відчули біля джерела і у  купальні,  де температура води + 3, але занурення у освячену джерельну воду відбувалося з надзвичайною легкістю, після якого, тіло одразу зігрівалося приємним теплом.

купальня
Кожного дня нами опікувався дуже привітний настоятель о.Антоній і християнська община, яка готувала для нас з любов’ю і молитвою сніданок, обід та вечерю.
Щодня ми їздили у різні цікаві подорожі, купались у купальні, на озерах  і річці Тілігул, а ввечері переглядали тематичні фільми.
У м.Ананьїв нам дуже сподобався величний кафедральний собор Олександра Невського.
Там проходила святкова служба, храмове свято і хресний хід, після якого нас запросили на обід, та пригощали великим  тортом, кавунами.
У с. Салтанівка проходила святкова служба у храмі  Почаївської Божої Матері де знаходиться точна копія ікони  Почаївської Божої Матері. Кореспондент газети «Одеські новини» зацікавився історією нашої групи і обіцяв написати про наші відвідини.

Після  богослужіння настоятель храму і  мешканці  запросили нас у гості, та щиро частували різними стравами і обмінювались кулінарними рецептами.

До с. Пасіцели ми приїхали  у храм Св. Миколая Чудодійника, і старовинний розпис вразив своєю унікальністю, а  ікони з незвичайними сюжетами. Деякі паломники відчули, через дихання віків, благодійну силу.

Потім ми поїхали на місце де татари  стратили 300 ченців, і щоб віддати належну шану загиблим, був відправлений  молебень. На місці страти виросло дерево і його кора, за свідченням мешканців, має властивості тамувати головний біль, тому нам дозволили взяти маленькі шматочки кори з собою, а хто взяв багато шматків того вкусили великі шмелі, які охороняли дерево.
Водою з чудодійного джерела, яке знаходиться поруч всіх бажаючих обливав настоятель храму о. Олександр.

Паломники нашої групи, серед яких  були діти, які не тільки відпочивали, а за власним бажанням допомагали християнській общині доглядати за квітами, дорослі носили  воду, за власним бажанням допомагали у добрих  справах  і від того отримували велике задоволення, як подяка за теплі християнські відносини…
Протягом всієї подорожі хворі люди просили у Бога  зцілення, і 3 людини отримали зцілення від недугів, 2 жінки з однаковим ім’ям Людмила прийняли водне хрещення в один день, у 2 жінок покращився зір, інші – підкріплення здоров’я

Ця поїздка для нас велика радість, тому що люди знаходились у молитві, мали змогу замислитись над сенсом Божественної літургії і Божих настанов та отримали активний відпочинок.

Від паломників нашої групи ми передали в дарунок для християнської общини пилосос , що дуже необхідний у храмі.

подяка

Ми дуже вдячні о.Антонію та  всім хто опікувався нами.

Планується  3-х денна паломницька поїздка. До 21 вересня бажаючих  просимо записатись і внести благодійні внески на оплату переїзду, та благодійні внески на переїзд  інвалідів, постраждалих від чорнобильської катастрофи, малозабезпечених.

про нас на сайті УПЦ

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).