CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Паломництво

13 червня 2009 р. Поїздка до с. Данівка у монастир прихожанами УПЦ
м. Боярки розпочалась у дощовий день, та він нікого не зупинив.
У монастирі строгі монашки дуже гарно співали, та слідкували за додержанням уставу. На наше прохання відкрили храм «Пресвятої Трійці» де була чудотворна ікона «Аз есмь с Вами и никто же на Вы». дуже багато розповідають про зцілення і ікону, але ми особисто відчули підйом в душі.
Потім ми поїхали до чудодійного джерела Св. Миколая Чудодійника у
смт. Свідовець і архимандрит Стефан розповів про те, як депутат у подяку за зцілення своєї дружини від онкозахворювання заасфальтував дорогу до джерела, та про інші зцілення. Паломники молились, та побоювались через холодну, сиру погоду йти до купальні, але потім сталось диво вийшло сонечко і стало так тепло, що архимандрит Стефан обливав холодною водою з джерела, а люди раділи і не відчували холоду.
pict3951_
Нас запросили 26 червня на храмове свято, та жаль у інвалідів немає коштів на поїздки. Допоможіть будь ласка, переведіть на рахунок організації благодійний внесок і інваліди будуть Вам вдячні.
Після цього ми побували у Свято – Троїцькому чоловічому монастирі смт. Княжичі.
pict3979_
У цьому монастирі живе прозорливий о.Сафоній, який допомагає порадами людям у дуже складних ситуаціях. Також можна отримати поради і від схимонахині .
схимонахиня
Після служби у монастирі нас почастували пісною монастирскою вечерею, яка була за своїм смаком надзвичайна!

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).