CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Свято « Трійця »

7 червня 2009 р. члени РГО «Дзвони Чорнобиля» і прихожани Свято- Микільського храму м. Боярка подорожували до м. Київа на свято «Трійця», яке відбулось на території ботанічного саду у Іонінському Свято – Троїцькому монастирі.
Після святкового богослужіння Настоятель Свято – Іонінського храму архімандрит Іона вітав прихожан храму розповідав про походження свята,
та призивав людей вести духовне життя за Божими настановами так, щоб бути прикладом для інших .
Багато людей з різних православних приходів, мешканці міста зібралось на свято тримаючи зелені букети і хресний хід був неначе зелене море.
pict3883_
Благодійники з МНС пригощали святковою трапезою всіх бажаючих – гречаною кашею та квасом. На таке частування витратили всього 20 кг. крупи. Як говорять « не дорого диво, та дорогий … квас ».
Президенту РГО Кузнецовій Д.О. кореспондент телебачення 5 каналу попросила прокоментувати : « Чи можна заказати свічки, та виконання обрядів по інтернету ? ».
9 червня у новинах було показано коментар.

свято « Трійця » у м. Боярка

8 червня 2009 р.
У нашому рідному місті Боярка у церкві Св. Архистратига Михайла відбулось свято Святого Духу. Святий Дух – є невід’ємною частиною Святої Трійці, але йому приносять особливе шанування .
Члени РГО «Дзвони Чорнобиля» і прихожане Свято – Микільського храму м. Боярка та прихожани інших храмів зібрались у уквітчаний м’ятою і зеленню храм.
Після Святкового богослужіння і хресного ходу всі бажаючі мали нагоду відвідати трапезу, яку приготували місцеві прихожани.
pict3913pict3918

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).