CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


нагородження
Із другої Всеукраїнської виставки «Бісерна мозаїка» інваліди і творчо обдаровані члени організації, за свої роботи привезли Диплом від журналу «Изящное рукоделие» за відродження козачих народних промислів і популяризацію мистецтва бісероплетіння , Грамоту від «Верного козачества» за збереження і розвиток бісероплетіння і подарунки .
Дякуємо організаторам виставки директору «Будинок книги» та Романюк Є.М., яка своїм прикладом надихає цілу студію бісероплетіння і шанувальників бісерних прикрас.
Іонінський храм
В цей день ми побували у Свято- Троїцькому Іонівському монастирі, де познайомились з інвалідами на візках і інвалідами різних нозологій з РГО «Сильні духом», що приїхали на автобусі з смт. Ставище. Голова РГО Горкун Ю. розповів, що серед інвалідів є декілька талановитих, що малюють, та інші бажають займатись бісероплетінням і розвивати свої творчі можливості, тому ми подарували їм диск з нашими роботами та інструкцією з інкрустації ікон бісером, запросили до співпраці.
Тепер інваліди «Сильні духом» будуть готуватись до виставки яку проведе наша організація у грудні , створювати роботи і опановувати цікавий вид мистецтва.

Потім ми побували у Звіринецьких печерах і почули цікаві розповіді послушника про монахів з печер, мали можливість доторкнутись до їх Святих мощей. Старовинні написи на стінах є свідками горчих, щоденних молитов та каяття. У прохолоді печер ми не відчували ні часу, ні втоми, та вийшовши на поверхню, серед метушні спекотного міста, втома оволоділа нами і ми зупинились у парку для відпочинку.
Ми дякуємо Голові РДА К.-Святошинського району Добрянському Я.В., та Шпаченко Л.М. за наданий транспорт для перевезення робіт і інвалідів.

VIDEO

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).