CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


gimnaziya_

Заходи присвячені 23 річниці з дня катастрофи на ЧАЕС.
Організатори : РГО «Дзвони Чорнобиля Киево-Святошинського району» , «Фонд Інвалідів Чорнобиля учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС».

23 квітня 2009р о 14 год. відкрита виставка «Чорнобильські мотиви» і проведений концерт.
У цьому році напередодні 23 річниці з дня аварії на ЧАЕС ми вшанували людей, які не пошкодували свого здоров’я та життя – захистили нас і весь світ під час катастрофи від ще більшого лиха .
«Після Чорнобильської катастрофи Україну оголошено зоною екологічного лиха».
Свій творчий доробок сьогодні представили на виставці «Чорнобильські мотиви» 30 учасників, що з любов’ю підготували понад 300 робіт. Нашим інвалідам Бог подарував багатство душі і тому розквітають яскравими барвами оригінальні роботи.
Сьогодні прийшли до нас дуже багато гостей, кореспондентів, які зацікавились роботами Калабушкiної О. ,Скляренко Р.Г. , Савицького О, Ланового Ю., Шерчкова О. , Д’ячек М.
Для гостей і японської делегації Президентом РГО Кузнецовою Д.О. був розроблений оригінальний дизайн оберігів за українськими традиціями, які вона подарувала президенту «Юнівер Стар» Казутоши Йошида і всім членам делегації. Розчулені такою увагою японські гості пообіцяли приїздити до нашого міста.
Президент РГО Кузнецова Д.О. запропонувала розробити спільні проекти і Казутоши Йошида пообіцяв написати нам .
Ми об’єднались , докладали всіх зусиль, щоб люди не забували, яка небезпека нас поки що обминула , та привертали увагу суспільства до цієї проблеми . Коли над реактором збудують міцний саркофаг, то місія з спасіння людства нашою організацією буде виконана, і ми доведемо що разом можна вирішити навіть такі глобальні проблеми.
Наші виставки це заклик до активних дій, їх відвідали понад 18 тис. чол у різних містах.
Сайт у інтернеті www.dzwony.hrest.info відвідали журналісти и з Іспанії і Америки, Німеччини, Польщі, приїздили до нас, мешканці Африки, а тепер у нас є друзі у Японії, завдяки телерадіоканалам СТБ, ІСТV, та іншим телеканалам ще про нас довідалися ще понад 875 мільйонів. З подачі кореспондентів «Рабочей газеты», які зацікавились діяльністю нашої організації про здобутки і проблеми наших творчих інвалідів довідаються у інших регіонах ще 648 755 осіб. Нас підтримує Райдержадміністрація, міськрада м.Боярка, міськрада м.Вишневе, багато НГО, УПЦ і люди яким не байдужі ці проблеми.
Громадській організації «Верное казачество» ми дякуємо за участь у заходах атаману Боярської сотні Ткачуку В.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).