CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Під такою назвою 14 вересня, РГО ’’Дзвони Чорнобиля Києво – Святошинського району’’ відкрили19 виставку художніх робіт обдарованих дітей-інвалідів, інвалідів, малозабезпеченої молоді присвячену Дню міста Боярка.Виконавчий комітет Боярської міської ради та міський голова нагородив організацію медаллю «Краща громадська організація м.Боярка-2007» за перемогу у конкурсі, а також президента РГО Кузнецову Д.О. почесним дипломом .

Головною метою заходу було привернення уваги мешканців до проблем інвалідів-майстрів, які уславлюють рідне місто далеко за його межами і нагороджені численними грамотами від міжнародних організацій і дипломами.В експозиції виставки представлені мистецькі твори з бісеру, глини, вишивка та різні оригінальні за технологію вироби: об’ємна аплікація з паперових кульок і гудзиків, в’язані українські ляльки.

Були нагороджені грамотами

– за участь у виставці: Пономаренко Вікторія Вітольдівна, Бондаренко Алла Георгіївна, Бондаренко Анна Павлівна, Шипуліна Тетяна Олександрівна, Савицький Олександр Володимирович, Лановий Юрій Вікторович;
– за впровадження нових соціальних технологій у м.Боярка:
Кузнецова Д.О., Скляренко Р.Г.
15-09-07_1424.jpg
Серед перших приїхали підтримати інвалідів – гості з Польщі.Вони були дуже вражені виставкою та розповідями інвалідів, побажали поділитись своїм досвідом роботи з інвалідами і запросили приїхати до їх рідного міста Пулаву. Інваліди подарували на згадку гостям пам’ятні сувеніри, а підприємці Ткаченко А.С., Борецький О.П., генерал-хорунжий Тімонін В.М. і надали реальну допомогу – подарували інвалідам подарунки. Коваленко Л.О. надала солодощі, які інваліди змогли скуштувати після концерту організованного музичним керівником Залевською О.Г.

Сьогодні у нашому місті 324 інваліда з дитинства і понад 300 інвалідів різних категорій, серед яких ще багато обдарованих. Деякі з них звертаються у міськраду, громадської організації, але ще є багато питань, які потребують термінових дій. Наша організація пропонує об’єднуватись усім небайдужим громадянам і почати впроваджувати нові соціальні проекти.

Саме зараз дуже важливо підтримувати інвалідів і талановиту молодь, яка відчуває потяг до прекрасного, до свого українського коріння, яке базується на віковічних традиціях. ’’ Центр – мистецтв крок до Євроінтеграції’’- є нашою останньою розробкою, завдяки якій кожен інвалід зможе внести свій внесок у добробут нашого міста і в імідж нашої держави. Роботи зроблені з любов’ю, мають позитивний вплив, як на митців, так і на глядачів, про це свідчять записи у книзі відгуків, багатьом з них це стає прикладом мужності і невтомної боротьби з життєвими обставинам , щоб відродити українську культуру, яка є невід’ємною частиною нашої нації.

Наших майстрів знають і шанують у Германії, Франції, Росії. Ми зацікавлені у партнерстві і співпраці, щоб майстри з різних країн могли обмінюватись досвідом, вивчати різні технології, створювати нові шедеври, та проводити виставки де мешканці нашого міста і гості змогли б частіше долучатись до дивосвіту майстрів.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).