CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


boyarka1
13 лютого 2009 р. пройшов мітинг біля пам’ятного знаку присвячений вшануванню загиблих у Афганістані .
Вшанувати прийшли ліцеїсти ліцею ім. Богуна, представники міськради м. Боярка, учасник бойових дій, секретар Києво-Святошинської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), заступник голови Фонду Інвалідів ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи Козленко Л.Л., воїни-афганці, представник РГО «Дзвони Чорнобиля» президент Кузнецова Д.О..
140209
14 лютого 2009 р. члени нашої організації були запрошені на заходи присвячені 20 річчю вшануваня ветеранів Афганістану і учасників бойових дій на території інших держав. Члени РГО «Дзвони Чорнобиля Києво-Святошинського району відчули себе наче в теплій великій родині і з цікавістю слухали розповіді людей, які за наказом держави не шкодували свого життя у гарячих точках, та виявляли не віртуальний, а реальний героїзм, спілкувались з членами Української Спілки ветеранів Афганістану організацій, з заступником голови райдержадміністрації Лук’янчуком О.С. члени Української Спілки ветеранів Афганістану і голови інших організації обговорювали нагальні проблеми.
Та сльози навернулись коли ми почули розповідь доньки загиблого воїна – афганця Недашкевича.
У великому концерті брали участь дитячі творчі колективи з Боярської класичної гімназії і дорослі колективи: колектив «Сузір’я» під керівництвом Бібик А.Я. підготував велику програму,
savitsky
соліст-вокаліст Савицький О.В. під бурхливі оплески разом з ним співав весь зал, тріо під керівництвом Козленко Л.Л.
Після концерту були накриті благодійні столи на 100 чоловік завдяки зусиллям Козленко Л.Л., РайДержАдміністрації, міськради, і змогли скуштувати салати, бутерброди, фрукти та солодощі, тому ніхто не залишився без уваги.
Непевна ситуація у країні привела до того , що ми сповзаємо у кризову яму, з непередбачуваними наслідкам і при таких подіях краще не слова, а дії, тому наші організації об’єднують зусилля для подолання існуючих проблем. Коли ми допомагаємо один одному – це нас єднає ще більше , дає впевненість, що ми подолаємо негаразди.

Нові проекти націлені на допомогу неповносправним у скрутний період. Підтримайте нас !

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).