CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


3.jpg2.jpg

14.01.2009р. на «Різдв’яні зустрічі» зібрались інваліди і члени організації, запрошені гості з різних міст і прихожани різних храмів, щоб співати колядки, прийняли участь у конкурсі і поспілкувались . Найпершим підтримав інвалідів голова міськради Добрівський Т.Г . і колектив Київо-Святошинського ЦСПР під керівництвом Самойленко К.А.

Працівники цієї організації надали приміщення для проведення дуже значимого для міста культурного заходу. Народ можна назвати культурним тільки тоді, коли ціннісні критерії котрими вже давно користується людство, як то традиціїні і обрядові піснеспіви, і вся народнопісенна спадщина стає не відгуком минулого, а нашим надбанням, особливості виконання – візитівкою колективу, або виконавця. За дослідженням вчених народний, хоровий піснеспів має позитивний вплив, знімає внутрішню напругу і за особистим досвідом надає відчуття свята. Сьогодні на конкурсі різдв’яних піснеспівів ми почули цікаві поєднання українських традицій засівання , співу колядок, щедрівок , та у піснеспівах переповідання біблійної історії народження Ісуса Христа.Спочатку співали щедрівки і колядки трио Козленко Л.Л ( інв.2 гр. ліквідатор аварії на ЧАЄС, учасник бойових дій у Афганістані), Панчишина М.В. , акомпанувала на аккордеоні Бібік А.Я.; Бондаренко А.Я. ( інв.2 гр.) співала колядки, які написав Блаженійший Володимир. Потім співали щедрівки, і колядки співаки хору з Свято-Миколаївського храму: Савицький О.В. ( інв..2 гр.) та Володимир. Десятирічна Жмишенкова Катерина сама забажала співати колядки, які чула від бабусі і у церкві. Хор з храму винесення чесного Хреста спочатку дуже красиво заспівав невідомі колядки. А потім коли вони почали співати відомі колядки до співу приєдналися всі гості, які співали і співали навіть коли вже закінчилась перша частина заходу. Ця неймовірна кількість бажаючих співати і славити Ісуса Христа показує наскільки важливим для нас є правда життя і релігія наших предків. Наші артисти добре підготувались і виступали в українських строях.140109trapeza
Далі ми всіх запросили до благодійного солодкого столу де чекав присутніх дуже великий торт (люб’язно наданий добродійкою Людмилою) прикрашений неймовірними мистецьки зробленими веселими казковими героями: мишкою, бичком, слоненятами, маленькими курчатками, і тістечка. Кожна любляча бабуся понесла до дому онучкам солодку іграшку-прикрасу з тортика. За святковим столом зустрілись творчі і ділові люди, які ділились своїми планами. Людмила Павлівна, яка приїхала до нас з Ірпіню розповідала , що вона побувала у різних країнах і як ліквідатор Чорнобильської аварії цікавилась чому до неї особисто не доходить та гуманітарна допомога, що збирається різними псевдо церквами і фондами. І що в неї вийшло.

У всіх був прекрасний, святковий настрій. Потім  гості дзвонили, дякували за цікаві зустрічі.

Ми хочемо , щоб наше суспільство пишалося не тільки поодинокими талановитими музикантами і співаками, котрі знають старовинні пісні ( до речі хочуть передати молодшим ), а зробити, щоб якомога ширший загал розумів світ справжньої української і етнічної музики. Президент РГО Кузнецова Д.О. відвідувала декілька провідних семінарів, та міжнародну конференцію, концерти етномузики, спілкувалась з кореспондентом радіо з Іспанії Сесіль і дізналась, що нашими українськими піснями цікавляться і вже давно розуміють їх цінність у високорозвинених країнах Європи та підтримують . Кожен з нас може може примножити фольклорну спадщину і прийняти участь у реалізації культурних проектів.

За інформацією про проекти звертайтесь за тел.: 80978535011

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).