CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


izobrazhenie_3764

У Києві є Свято-Троїцький монастир, що вражає своєю величчю. Він знаходиться у Ботанічному саду. Його засновником був Святий Іона Київський і йому являлася Божа Матір з настановою створити монастир. Так, 1 березня 1891 року, вийшовши на ґанок своєї келії в монастирі, отець Іона побачив на горі сяйво і пожежу. У страху він побіг рятувати своїх монахів. Але підійшовши, помітив, що полум’я, яке охопило братський курінь, не завдавало їм ніякої шкоди. Келія стояла неушкодженою, а поруч в стовпі вогню він побачив Божу Матір з сонмом святих. Вона торкнулася його голови і сповістила, що прийшла відвідати це місце, Сином Її спрадавна обране. «Моя благодать перебуватиме тут в повіки. Невідступно відвідуватиму місце це, і багато хто тут врятується. Багато хто прийде в обитель цю, ти їх усіх прийми, нікого не зневажаючи – усі чада Божі».
У Свято-Троїцькому монастирі знаходяться його мощі і він чує кожну молитву людей, та допомагає.
Нещодавно ми з подивом дізнались, що Свято-Троїцький монастир ще не так давно був у руїнах. До храму приходило мало людей, а ченці бідували, та голодували і пили лише воду з варенням.
Тепер епископ Іона відродив храм, його відвідує багато людей, проводиться велика просвітницька, православна, доброчинна діяльність. Сьогодні ченці не голодують, а ще й допомогли нам і надали допомогу у вигляді варення, ікри з кабачків, та ще трохи іншої консервації. Деякі члени нашої організації бідують та голодують, тому нуждені люди раділи, тому, що могли випити воду з варенням і зїсти не пустий хліб, а з ікрою.
Ми дуже дякуємо епископу Іоні, ієродиякону Пимену за таку підтримку.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).