CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Изображение 3455Изображение 3456Изображение 3459Изображение 3470

Недалеко від міста Обухів за горами і полями знаходиться Спасо-Преображенський монастир.У цьому монастирі 25 ченців з ранку до вечора, та вночі возносять свої молитви до Бога, і працюють. Вони самі виконують різні роботи по благоустрою території і господарству монастиря. Біля монастиря квітне садок з розами і різними квітами.
На зустріч з нами прийшов ієродіакон Пімен, який за дорученням єпископа Іони з Свято-Троїцького монастиря надав харчові набори для інвалідів і потерпілих від ЧАЕС.
Єпископ Іона дуже давно опікується інвалідами нашої організації, раніше за його сприяння нам надавали транспорт і інваліди мали можливість відвідати мощі Св.Іони Київського, Звіринецькі печери, їздити у монастирі і печери м.Києва.
Велике значення має те, що сьогодні ми змогли надати підтримку людям, які дуже бідують і голодують. Дуже зрадів харчовому набору Шкурат І. –інвалід 2 гр., який втратив своє житло, через шахраїв, переніс декілька операцій на ногах і витратив багато коштів на лікування. Він не має роботи, не має джерела існування.
Шерчков О.-інвалід 2 гр., кожного дня малює свої роботи, в нього їх вже біля 300.
Він розказав, про те, що не мав їжі 3 дні, і що нього немає цукру навіть попити чай, тому він також зрадів коли отримав цукор і інші продукти.
Роботи наших творчих інвалідів, потерпілих ввійшли у велику скарбниця мистецької спадщини України. Виставки і чималі досягнення митців організації «Дзвони Чорнобиля Києво-Святошинського району» привернули увагу мільйонів людей у всьому світі.
Члени організації мають понад 600 диплом і подяк за художні роботи, поетичні надбання, виконання пісень, прикладне мистецтво. Ми залучили багато творчих людей до участі у проектах Академії Народної творчості інвалідів України.
На жаль ми не маємо фінансування і харчові набори від благодійників є гарною підтримкою.
Ми дякуємо небайдужим до долі інвалідів людям, що допомагають вирішувати складні питання.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).