CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Цільова група проекту – сім’ї м. Боярки Києво-Святошинського району, членами яких є художньо обдаровані інваліди.

Мета проекту –  Організувати дозвілля художньо обдарованих інвалідів з міста Боярки та розвинути їх таланти.

Опис проблеми, на вирішення якої спрямовано проект

В Боярці немає жодної спеціалізованої установи, де творчо обдаровані розумово та фізично неповносправні особи різного віку могли б розвивати свої таланти. Вони не мають фінансової можливості купувати фарби, папір, дерев’яні заготівки для розфарбування та інші матеріали. Тому їх таланти не розвиваються. Крім того, інваліди не мають можливості зустрічатися разом, хоча хочуть це робити.

Що відбуватиметься в рамках реалізації проекту?

На базі офісу „Дзвонів Чорнобиля Києво-Святошинського району” буде створено гурток, який відвідуватимуть до 15 дітей-інвалідів різного віку. Разом із вчителем малювання та психологом, який застосовуватиме методи арт-терапії, вони будуть вчитися малювати та створювати вироби прикладного мистецтва. Пізніше ці вироби будуть виставлені на художніх виставках, які проводяться „Дзвонами…” у Боярці, Вишневому та інших містах України.

Проект розрахований на один рік. Для участі в ньому „Дзвони Чорнобиля…” мають значний власний внесок: людські ресурси (15 волонтерів), вчителя малювання, кваліфікованого психолога, приміщення офісу, комп’ютер, досвід проведення виставок тощо.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).