CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Изображение_3427

У той же час у будинку культури були збори чорнобильців. Вони запросили голову Київської Обласної організації «Союз Чорнобиль України» Дерду І.І., який надавав роз’яснення стосовно пенсій, та змін у законі, а потім зачитав вимоги, які були передані пікетувальниками губернатору Київської Обласної адміністрації Мельничуку М.
Багато чорнобильців скаржились на те, що вони не можуть зробити перерахунок пенсій і отримати належні пільги і компенсації.
Також Дерда І.І. розповів, що сьогодні Войтов В., ( очільник Всеукраїнської Організації «Союз Чорнобіль України» ) передав до Кабінету Міністрів вимоги чорнобильців, які невдоволені роботою влади, департаменту соціального захисту, та соціальних служб на місцях.

Чорнобильці і інваліди чекають відповіді на свої листи і відповідних дій від влади роками та вмирають, так і не отримавши нічого. Кожного року вмирають 20 000 чорнобильців, переважна більшість від онкозахворювань. Великою проблемою є те, що народжуються діти з патологіями, що пов’язані з катастрофою на ЧАЕС, але влада замість того, щоб допомагати потерпілим не видає посвідчення потерпілих у радіаційно забруднених зонах, відміняє зони, і не фінансує оздоровчі програми для потерпілих.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).