CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


DSC_0034

Інваліди-майстри нашої організації, і інваліди з 12 регіонів України презентували свої роботи депутатам Верховної Ради. Кожен інвалід мав змогу подивитись на роботу всіх депутатів у сесійній залі. Виступав Ляшко О., Тимошенко Ю. і ще декілька депутатів – вони вітали Савченко Н. з поверненням до України. Це був перший день її роботи. Біля дверей сесійної зали на депутатів чекали багато телекампаній, операторів, журналістів, які хотіли занайти свої «гарячі» сюжети для новин. На наше прохання зняти сюжет про виставку інвалідів ніхто з 30 журналістів не відгукнувся.
Тільки 112 канал знайшов нас і потім під”єднались, ще деякі канали.
Інваліди дуже раділи коли на їх роботи прийшли подивитись депутати. Вони уважно слухали розповіді інвалідів про наболіле. Мати хлопчика інваліда-візочника, розповідала, що немає пандусів у переважній більшості магазинів і важливих державних установах, навіть у Верховній раді інвалідів-візочників матері несли на руках разом з візками.

Изображение 3221

Наймолодша учасниця виставки була Матіщук О., яка у свої 5 років, вже багато раз лежала у лікарні, через хвороби, але незважаючи на це гарно малює. Вона так зраділа депутатам, які її привітали, що заспівала Гімн України. Ця маленька дівчинка зазнала втрату житла, через недбале ставлення чиновників.
Ми представляли роботи талановитих інвалідів – з бісеру Савіцкого О.В., графіку і декоративно-прикладне мистецтво Дерди К., роботи олією Лещенко О. інваліда з дитинства, яка має вади мовлення і вроджену глухоту. У багатодітній родині двоє інвалідів, але мати наполегливо працює з дітками і вже має гарні результати.

Изображение 3219

Деякі депутати надавали діткам-інвалідам матеріальну допомогу, а найголовніше пообіцяли нашим інвалідам підтримку у пошуку приміщення.
Навіть помічник Ляшко О. пообіцяв розібратись по цьому питанню особисто. Ми покладаємо велику надію, що вони свої обіцянки виконають найближчим часом.
Ми дуже вдячні Сподіну Г., Валентині Петрівні, і іншим благодійникам, за можливість побувати на виставці, та каналу 112, який висвітлив цю важливу подію у житті інвалідів, управляючому готеля ROYAL, який з розумінням поставився до інвалідів, що проживали у готелі.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).