CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Изображение_3099Изображение_3102

26 квітня 2016р у м.Боярка були проведені заходи.
Була проведена паніхіда кліриком церкви Архистратига Михаїла, ієромонахом Флавіаном за загиблими і померлими чорнобильцями, ліквідаторами катастрофи.
Найпершими поклали вінок до пам’ятного знаку представники філії ВТРП «УКРГАЗСЕРВІС» з написом «Памяті героїв чорнобиля від вдячних нащадків», та заступник Київської Обласної організації «Союз Чорнобиль України» Кузнецова Д.О., потім мер міста Боярка Зарубін О.О. і Голова Боярського осередку «Союз Чорнобиль України» Івченко Ю.О. з ліквідаторами, та мешканцями міста, які прийшли вшанувати ліквідаторів.
У Боярському клубі мером м.Боярка Зарубіним О.О. і Головою Боярського осередку «Союз Чорнобиль України» Івченко Ю.О. були нагороджені пам’ятними відзнаками 50 ліквідаторів аварії на ЧАЕС.
Заступник Київської Обласної організації «Союз Чорнобиль України» Кузнецова Д.О. вручила грамоти творчим ліквідаторам-інвалідам, та потерпілим від аварії на ЧАЕС. Вона розповіла присутнім, що у ліквідаторів погіршилось здоров’я і вони всі стали інвалідами, але коштів на лікування для інвалідів, ліквідаторів у державі не має.
Через 30 років багато ліквідаторів, зостались сам на сам з своїми хворобами і наша організація допомагає вирішувати проблеми ліквідаторів, організовує багато заходів, щоб привернути увагу влади, та суспільства до проблем інвалідів і потерпілих від ЧАЕС.
Потім була проведена вистава, яку підготували учні школи №1 і фуршет.

Изображение_3104Изображение_3107

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).