CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Наше паломництво

Ми всі дуже дякуємо настоятелю Свято-Іонінского чоловічого монастиру  м.Києва архімандріту Іоні , всім братам , сестрам монастиру за підтримку і надану можливість здіснити паломницькі поїздки. Нехай Великий Господь, за молитвами Святого Іони Київського завжди посилає  їм свої милості і щедроти.

Паломництво до Звіринецьких печер ( тел.284-95-93)

 Паломницьтво до Звіринецьких печер

23.06.06 чудеса та свою милість милосердний Бог посилав нам, як тільки ми ступили на землю Свято-Іонінського чоловічого монастиру.Світило сонечко, та де не де збирались кучеряві хмарки.Ми усі 28 паломників спустились у Звіринецькі печери.Один інвалід не міг стояти і чернець, котрий нас супроводжував пішов і приніс йому стілець.Це зайняло у ньго трохи часу.  Декотрі паломники були невдоволені затримкою, але коли він повернувся,  він так  цікаво розповідав про Звіринецьких  угодників, та чудеса , що ми не помітили, як  швидко пробіг час.Коли ми вийшли з печер на поверхню, то побачили, що пройшла злива, а на нас жодної краплі не попало.Закрили нас святі угодникі від негоди, пожаліли.
Потім нас позвала наша сестра поспішати до храму,тому що саме в цей час(!), отець Василій миропомазав прихожан у печері Святого Іони Київського, яка знаходиться у храмі і всі наші інваліди мали змогу за бажанням  миропомазатись, та молитись.

Далі за благословенням архімандріта Іони нам подарували ікони, акафіст Святому Іоні Київському, Святе масло, дуже цікавий журнал ’’Отрок’’,’’Іоновский листок’’. Ми всі дуже зраділи  таким подарункам.

Паломництво до Китаєвої пустині (тел.597-97-79)

27.06.06. ми приїхали туди , без попередження , тому чернець сказав, що нажаль усі брати виконують послух і до нас вийти ніхто не зможе.Але в цей час Бог послав нам священика , який , як тільки дізнався, що ми інваліди і приїхали з Боярки, дав доручення ченцю супроводжувати нас, і той з великім смиренням, старанно допомогав нам.Він розповів про життя преподібних Досифеї і Феофіла, відслужив молебен, відповів на різні запитання  інвалідів. Далі провів нас у храм Святого Серафима Саровського, де знаходиться  частинка його мощей, та ковчежець з частинками мощейбагатьох святих.

Потім  ми побували у печерах і Свято-Троїцькому монастирі .Там знаходиться кровоточива ікона,  вся залита кров’ю, яка за дослідженнями вчених співпадає з групою крові Іісуса Христа, і друга ікона  на якій у Матері Божої кроваві сльози.Коло цих ікон , ми замислились про  їх страждання за нас.

Паломництво до Голосіївської пустині (тел.267-82-19)

29.08.06.До мощей матушки Аліпії, як  і за її життя нескінченним потоком приїздять паломники з різних країн.Ця свята завжди допомагала людям , тому ми написали записки з різними проханнями.Потім ми побували у монастирі Покрови Матері Божої, де нам на наше прохання винесли для поклоніння ікону , яка зціляє від онкозахворювань ’’Геронтесса’’. Після цього, за молитвами матушки Аліпії  нас запросили на трапезу і ми вперше скуштували монастирської їжі, побачили як живуть і працюють ченці.

Паломництво до Феофанії (тел.522-50-73)

10.10.06. на цю поїздку ми чекали давно. Побували у жіночому монастирі Святого Великомученика Пантелеімона, та пішли у ліс- до  першого джерела вмч. Пантелеімона  набрати цілющої води. Біля другого  ’’Божої Матері’’ зроблена купальня, до якої треба зануритись три рази, щоб отримати зцілення.Відважні паломники не дивлячись на прохолодну погоду занурювались у купель, а  ті хто не мав достатньо сміливості тільки змочував хворі місця.У третім  джєрелі ’’Сльоза Богородиці ’’ ми також набрали цілющої  води, якої ми  ніяк не могли напитись, бо вона мала надзвичайний смак і поспішили до автобусу.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).