CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Изображение_3045

Відбулись заходи у с. Новосілки, були запрошені ліквідатори, і майстри нашої організації з виставкою робіт. На виставці були представлені вишиті картини майстрині Півень Г.-інвалід 2 гр., Кузнецової Д.О. – ляльки–мотанки , патріотична лялька, вироби з шкіри, а з бісеру Савицького О.В.-інв.2 гр., Самойленко О.А. – інв. 2 гр. різноманітні роботи у техніці «канзаші», та ще вона опановує нові техніки виготовлення кольє.

Изображение_3037Изображение_3046
На заході була присутня Голова Виконкому Київської Обласної організації «Союз Чорнобиль України» Линник С.О., яка розповіла ліквідаторам катастрофи на ЧАЕС, про зміни у законі, та що для них робить організація. Потім вона вручила орден Кузнецовій Д.О.
Кузнецова Д.О. у своїй промові розповіла ліквідаторам, що Київська Обласна організація «Союз Чорнобиль України» (яку очолює Дерда І.І.) – є найпотужнішою організацією, яка вирішує багато питань ліквідаторів ЧАЕС і потерпілих. Тільки завдяки кропіткій праці Линник С.О. і Дерди І.І. було розглянуто понад 480 звернень ліквідаторів. Наша держава на жаль знаходиться у стані війни і ще багато питань не вирішено. Законів багато, їх то відміняють, то включають то вони знаходяться на розгляді і Верховній Раді, Кабінеті Міністрів, департаментах. Шкода ліквідаторів, які йшли у жерло атомної станції, щоб спасти світ від лиха, а тепер, коли вони потребують допомоги їх забувають. Але ми робимо виставки і заходи, щоб прийдешні покоління пам’ятали героїв.

Изображение_3054Изображение_3053
Голова РДА Київо-Святошинського району Смірнова М.М., нагородила ліквідаторів і Кузнецову Д.О. за роботу з ліквідаторами-інвалідами грамотами, та надала матеріальну допомогу. На заході був присутній Голова Районної Ради Тігов О.О.
Потім була гарна вистава, яку підготували артисти і фуршет, на якому ліквідатори мали можливість поспілкуватись.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).