CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Подорож до Межигір’я

DSCN9627DSCN9664DSCN9711DSCN9714DSCN9738DSCN9743IMG_1108IMG_1109Изображение 3008

Сьогодні інваліди, ліквідатори і потерпілі від ЧАЕС, члени нашої організації «Дзвони Чорнобиля» мали змогу поїхати до музею Межигір’я.
За 6-и метровим парканом, був ще паркан і могутня охорона, яка охороняла вхід від сторонніх,  але зараз всі бажаючі можуть придбати квитки і йти до музею.
А за парканом ми побачили зелену травичку і перші квітки, що розквітали, милували око  кіпариси і інші екзотичні дерева привезені з далекої Африки.
Нас вразила велич будівель і деревяне оздоблення Хонки. Ми помилувались озером з дикими качками, оглянули ландшафти і альтанки парку, у якому проводив свій час пан Янукович. Найбільше вражає те, що 160 га землі і великі кошти належали одній людині, у той час, коли нас дурили і казали, що землі немає. Всі ми дуже хотіли побачити золотий батон, але у вікні фізкультурно-оздоровчого комплексу була виставлена тільки його копія-копілка, та недуже схожа копія екс-хазяїна Межигір’я.
Побували ми у банно-оздоровчому комплексі, у якому колись відпочивав пан Янукович і були здивовані басейном у якому вода відігравала роль лінзи, тому він здавався мілким, проте його глибина була 3м.
Також ми оглянули зоопарк з славнозвісними страусами. Птахи дуже хотіли їсти і деякі люди давали їм хліб. Там були ще павичі білі і голубі,  вольєри з мулами, оленями, і дикими кабанами.
На території є кінологічний центр, де тримають собак. За словами робітників, у собак умови проживання кращі навіть як у людей, бо вони живуть у гарних домах, їх годують відбірною їжею, що пройшла перевірку у лабораторії.
З території є вихід до Київського моря, уся берегова лінія загорожена парканом, за яким ще протягнуті лінії зі струмом. Подалі стоїть на приколі  дуже красивий корабель «Галіон».
Цікаво, що територія доглянута, там продовжують працювати люди.
На молочній фермі є гарні корови і бички, у теплицях вирощують огірки, помідори.
За словами працівників їм дуже подобається жити і працювати в такому гарному місці. Всі ми були задоволені і дякуємо за допомогу Голові РДА Смірновій М.М. і всім, хто допомагав нам здійснити подорож.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).