CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


   DSCN9540

DSCN9542DSCN9545DSCN9552

23 березня відбулась у м.Києві низка заходів з нагоди 30 роковин Чорнобильської катастрофи.Організаційним комітетом був прийнятий план, проведення акції.
Зібрались близько 15 тисяч ліквідаторів і потерпілих від ЧАЕС, які прийшли до Кабінету Міністрів, щоб міністри пояснили, чому бюджетом на проведення заходів і для чорнобильців не пердбачені жодні кошти?
На акції були присутні представники  різних областей України, бо вони були обурені, тим, що наша влада замість того щоб розібратисьу болючих питаннях- ігнорувала героїв-ліквідаторів і інвалідів.Прикро, але ніхто не вийшов до чорнобильців.
Громада підтримала виступ Дерди І.І.,що відстоював права чорнобильців, ліквідаторів.
Чорнобильці вже не хотіли мовчати, і багато виступаючих скаржились, що на місцях жодне питання, що турбує чорнобильців, щодо отримання житла і земельних ділянок не вирішується.
Президент РГО «Дзвони Чорнобиля» Кузнецова Д.О., розповіла присутнім, що у м.Боярка діти-інваліди, потерпілі від катастрофи звертались до мера міста, району адміністрацію, до губернатора, щоб знайшли  приміщення  для інвалідів, ліквідаторів, але немає приміщення і ніхто не вирішує це питання.
Декілька міжнародних каналів розповість всьму світу, про негідне повдження влади з інвалідами!
Коли присутні зрозуміли, що діюча влада не хоче вирішувати питання, то пообіцяли зробити ще декілька акцій найближчим часом.
Ліквідатори катастрофи на ЧАЕС і чорнобильці вважають , що заходи потрібно проводити, щоб нагадати владі, від якого лиха ціною свого життя вони спасли світ,
Допоможіть нужденним, Ваша допомога, для нас дуже важлива

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).