CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


DSCN9501

У сесійному залі Київської Обласної Адміністрації відбулась звітно-вибоча конференція Київської Обласної Організації Інвалідів «Союз Чорнобіль України». На конференції були присутні голови обласних орагнізацій і делегати від орагнізацій, всього 51 особа.
За обрання головою організації Дерди І.І. проголосували одностайно.Всі присутні давали оцінку його роботі.
Чорнобильці розповідали, про те. що Дерда І.І. допомагає їм не шкодуючи свого часу.Разом з Линник С.О. вони кожного дня допомагали чорнобильцям, написали понад 400 звернень у Кабмин, та інші державні структури і їх нарешті почули-був прийнятий закон 17 березня, згідно якому людям, що проживають у 4 Зоні відновили право на пільги.
Це дуже важливо для дітей, що будуть харчуватись безоалатно у школах і дитсадках.Тепер діти будуть мати змогу отримати путівку на оздоровлення, або лікування. Заступником по дитячих питаннях обрали Кузнецову Д.О. Президента РГО «Дзвони Чорнобиля», яка вже 11років опікується дітьми-інвалідами, чорнобильцями, вирішує проблеми ліквідаторів і вимушених переселенців.

Громадські слухання, або чи зловлять мишей чорнобильці?
В цей же день були проведені громадські слухання, Київської Обласної Організації Інвалідів «Союз Чорнобіль України».
Чорнобильці розповідали. про проблеми інвалідів-чорнобильців, яких на сьогоднішній день у Київській області 600 тисяч ліквідаторів, і їх здоровя погіршується.
Вони потребують лікування і оздоровлення у санаторіях, але як наголосили присутні чорнобильці вони не хочуть їхати у санаторії, де немає умов для лікування.і проживання. Кожного року проходить непрозора тендерна закупівля путівок і тому мав місце випадок, коли чорнобильці приїхали на лікування у санаторій поблизу Моршина,
а їм видали мишоловки, щоб вони…ловили мишей, які бігали у кімнатах.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).