CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


26 квітня 1986 р. вся планета здригнулась від небаченого лиха – катастрофи на ЧАЕС. Наслідки цих страшних подій відчувають на собі і діти народжені у радіаційно забрудненій зоні, та дорослі, тому що за висновками доктора психологічних наук Інституту психології ім. Г.С.Костюка АПН України Юрія Шваба «Чорнобильська катастрофа має чітко фіксований початок і немає кінця. Ми не можемо говорити про наслідки трагедії, як завершений процес.»

P4260056.jpg

Майже 37 тисяч мешканців нашого міста мають статус постраждалих з них 8,5 тис дітей. Постраждалих було б набагато більше, якби не ліквідатори, які приборкали ядерного монстра. Важко навіть уявити, яка величезна робота була зроблена ціми героями. Вони діяли віддано не шкодуючи сил, і самого життя.

Нажаль, на сьогодні нам невідомі ці імена 1000 ліквідаторів героїв нашого міста, але ми їм вклоняємось і дуже дякуємо і запрошуємо приєднатись до нас, бо ми вже з вами переконались, що ніхто крім нас самих не вирішить за нас наші проблеми. Читаємо у газетах про велику допомогу людей з різних країн, бачимо по телевізору, що цілі літаки з гуманітарною допомогою доправляють до України різні організації, але за опитуванням наших волонтерів – інваліди, які звертались до різних благодійних організації і фондів – не отримали ніякої допомоги і зневірились. Реально їм допомогло тільки звернення у РДА, міськраду – де їм надали мат. Допомогу «ЦСПР», «Фонд Інвалідів Чорнобиля учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, ,,25 рентген і більше”, тер.центр, клуб інвалідів «Ікар».

Ми просимо, щоб всі організації і підприємства міста- активно долучались до роботи з інвалідами, ліквідаторами, малозабезпеченими. Наші виставки – це досягнення і надія всіх нас на допомогу української спільноти. 16 виставок, конкурсів і різних заходів проведено за дуже короткий час нашого існування, і маємо нагороди. Багато людей переглянуло наші вистави і деякі проблеми уже вирішені.

Небайдужі до нашої долі люди допомогли організувати 5 екскурсії до цікавих місців, допомогли одягом і взуттям 30 сім’ям, але щоб організувати ці заходи, виготовляти та перевозити роботи інвалідів, і інвалідів завжи потрібні кошти. До нас приєднуються нові обдаровані інваліди, малозабезпечені.

Ми хочемо реалізувати великий проект «Центр мистецтв – крок до євро інтеграції», за яким кожен інвалід, дитина-інвалід, та її родина зможе внести свій внесок у добробут нашої держави сьогодні.

Глядачі попадають у полон фантастичного, барвистого світу створенного інвалідами і стають шанувальниками наших митців. Експонується близько 200 робіт. Це роботи з глини Свіріденко І.О., інв 2 гр., який живе великими бажаннями ліпити і творити. Казкові герої Ситнікова Сергія, інв. з дит., також з глини, нагадують про далеке дитинство, а малюнки вважають несподіваним поєднанням кольорів.

Роботи Петруньок Тані, інв з дит. – це оригінальна підставка під олівці і інші чудові речі. Савицький Олександир, інв. 2 гр., зробив з глини і розфарбував золоті дерева, також він намалював малюнки, цікаво виконав композицію на сопілці «За річкою дім старенький».

Бондаренко Алла, інв.2гр., виплела з бісеру дивовижних метеликів,які неначе з подихом весни прилетіли з країни мрій.Ще вона представила нові, виконані за особистою манерою мереживні кольє.

Роботи Кузнецової Діани, інв.3гр., давно знають шанувальники з різних країн. Це картини олією, підлаковий розпис.Та останнім часом особливим успіхом користуються оригінальні за ідеями кольє, які виготовляє майстриня на замовлення вибагливих шанувальниць з різних міст, та за своєю фантазією.

Олічка Калабушкіна представила нові роботи у яких, вона ретельно добирала паперові кульки, щоб зробити лілею і показати всю ніжність пелюсток.

Але надзвичайним відкриттям стали роботи Погрібного В.О. інв.2гр.-він створив оригінальні за ідєю сувеніри до 21 річниці трагедії на ЧАЕС, де зображені страшні події минулого, та все ж таки є надія на майбутнє.Дуже цікава технологія виконнання робіт, у яких він поєднує різноманітні природні матеріали –ретельно дібрані гілочки та… лісовий мох, поповнить скарбницю наших мистецьких надбань. Необхідно підкреслити ,що кожна робота майстра виконана з великим художнім смаком.Постійний творчій пошук, загострене відчуття краси допомагає досягти успіху .

Постійно експонуються роботи гачком Олесі Шніп інв 2 гр. Це сувеніри та ужиткові речі, серветки. А ще цікава робота Приходько Міші ( багатодітна сім’я) Царівна рибка із … квасолі.

Після відвідин виставки усі присутні відчули неймовірне духовне просвітлення від перетворень шматочків різного краму на казкових принцес з востоку, чи барвисті квіти.

Кожна виставка – це нові відкриття талантів з нашого рідного міста, і кожного разу незважаючи навіть на важкі недуги, ми підносим імідж нашого міста на новий щабель. І якщо м.Вишневе за словами мера міста Гошко А.А. претендує на звання ,,найкрасивіше місто України,- наше місто Боярка за підтримки мера Добрівського Т.Г. – стане уславленим містом майстрів.

Ми дякуєм за підтримку заступнику голови РДА Лук’янчуку О.С., за надані подарунки директору магазину Ткаченко А.С., директору «ВТРП Укргазенергосервіс» Флюнт Р.О., гол. редактору газети «Боярка-інфо» Зубковій Т., яка працює у інформаційному полі, має добре серце і тому допомогла івалідам виписати газету безкоштовно. Самійленко К.А. директору ЦСПР, та Шпиці Т.В., які постійно турбуються про наших інвалідів, цікавляться їх життям і реально допомагають у проведенні заходів.

Дякуємо за іформаційну підтримку Прес-службі УПЦ – pravoslavye.org.ua, настоятелю Свято-Михайлівського Храму протоієрею Валерію, ліцеїстам Навчально-оздоровчого комплексу КВЛ ім. Богуна.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).