CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Изображение_2974 Изображение_2973 Изображение_2907 Изображение_2902

Сьогодні в нас велика проблема-забирають офіс-єдиний прихисток нуждених!Коштів у організації немає і немає куди йти.Нема приміщення, тому ми просимо допомоги у всіх небайдужих людей!
До нашої організації за допомогою звертаються кожного дня інваліди, пенсіонери, потерпілі від ЧАЕС, вимушені переселенці з Зони АТО і нуждені району.
На жаль організація неприбуткова, не має фінансування, але завдяки наполегливій праці інвалідів-майстрів, волонтерів та небайдужіх людей, кожного дня ми вирішуємо проблеми від пошуків інвалідного візка, милиць, матраців, ліжок, колясок для новонароджених, дитячих та дорослих ходунків, транспорту для перевезення інвалідів, та багато інших соціальних послуг.
У нашому офісі працював Перший Громадський Учбовий Центр, де за реабілітаційними програмами безкоштовно навчались діти-інваліди і дорослі.
Також проводились заняття з інкрустації ікон бісером, інваліди навчались виготовляти художні роботи, які експонувались на виставках у різних містах України.
Було роздано благодійно декілька тон гуманітарної допомоги у вигляді одягу, та взуття нужденним району.
Велику допомогу надавали працівники БФ «Соціальне партнерство» на чолі з Президентом Поліщук О.М, та соціальне служіння Київо-Печерської Лаври, які завжди допомагають молитовно, відвідують лежачих і тяжко хворих інвалідв, та надають харчові набори.
Так інваліди дуже дякують Йолкіну С., що надав харчові набори інвалідам і нужденним
Ми співпрацюємо з 5 активними організаціями району, з Міжнародними організаціями ВГО СЧУ «Союз Чорнобиль України», являємось осередком Академії народної творчості інвалідів України і іншими організаціями.
Наші інваліди-майстри мають великі здобутки і навчали на майстер-класах людей з інвалідністю і інших людей використовувати свій творчий потенціал на користь суспільству, а не жебракувати, чи марнувати своє життя у ізоляції.
Навіть дві літні бабусі, не шкодуючи свого часу, пошили з пальт гуманітарної допомоги для воїнів АТО теплі жилетки. А з нових сорочок білизну.
Також інваліди і члени нашої організації допомагали волонтерам добирати потрібну тканину, щоб плести захисні сітки для воїнів АТО.
Наша організація реально надає і може надати гуманітарну допомогу у вигляді одягу та взуття, харчових наборів.
Допоможіть нужденним, Ваша допомога, для нас дуже важлива.
Дзвоніть та відправляйте кошти, щоб врятувати інвалідів.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).