CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


днепропетровск.jpg

12-13 ГРУДНЯ 2008 РОКУ ЧЛЕНІВ НАШОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗАПРОСИЛИ У ДНІПРОПЕТРОВСЬК, ДЕ ВІДБУВСЯ 2-й ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПІСНІ «ЧОРНОБИЛЬСЬКІ МОТИВИ», ДО ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС, УЧАСТЬ В ЯКОМУ ВЗЯЛИ 140 УЧАСНИКІВ ТА БІЛЬШ НІЖ 400 ГОСТЕЙ І ЗАПРОШЕНИХ.
ДО ДАТИ ЗАКІНЧЕННЯ БУДІВНИЦТВА САРКОФАГУ НАД ЗРУЙНОВАНИМ ЧЕТВЕРТИМ ЕНЕРГОБЛОКОМ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ АЕС, ВИЙШОВ УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ЗА №945/2006 В1Д 10.11.2006 РОКУ ТА ПРИУРОЧЕНИИ ВШАНУВАННЮ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС «3 МЕТОЮ ГІДНОГО ВІДЗНАЧЕННЯ МУЖНОСТІ, САМОВІДДАНОСТІ I ВИСОКОГО ПРОФЕСІОНАЛІ3МУ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС ТА ПІДТРИМКУ ІНІЦІАТИВИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАН13АЦІЙ I МІНІСТЕРСТВА ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАІНИ».

0832.jpg

ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ «АФГАНЦІ ЧОРНОБИЛЯ» (ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ ОЛЕКСАНДР РЯБЕКА) I ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІ3АЦІЯ «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ» У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ГОЛОВА РАДИ ОЛЕГ ГЕРАЩЕНКО) ЗНАЙШЛИ МОЖЛИВІСТЬ І ЗРОБИЛИ НЕЗАБУТНІМ ФЕСТИВАЛЬ У ЯКОМУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ ДЕЛЕГАЦІЇ ВІД КИЇВСЬКОЇ, ДОНЕЦЬКОЇ, ПОЛТАВСЬКОЇ, ХЕРСОНСЬКОЇ, КІРОВОГРАДСЬКОЇ, ЛУГАНСЬКОЇ, ЧЕРНИГІВСЬКОЇ СУМСЬКОЇ ЇВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ, ХАРКІВСЬКОЇ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ, АР КРИМ, М. КИЇВ ТА М.ТУЛА (РОСІЯ).

0885.jpg

12 ГРУДНЯ ПРОЙШЛА КОНКУРСНА ПРОГРАМА У НОМІНАЦІЯХ «КРАЩА АВТОРСЬКА ПІСНЯ», «КРАЩИЙ СОЛІСТ-ВОКАЛІСТ», «КРАЩИЙ МУЗИЧНИЙ КОЛЕКТИВ». 13 ГРУДНЯ НА ЗАКЛЮЧНОМУ ГАЛА-КОНЦЕРТІ НАГОРОДИЛИ КРАЩИХ УЧАСНИКІВ І ПЕРЕМОЖЦІВ ФЕСТИВАЛЮ. ВІД НАШОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ БУВ НАГОРОДЖЕНИЙ ДИПЛОМОМ «СОЛІСТ-ВОКАЛІСТ» ТА СПЕЦ.ПРИЗОМ ІНВ 2 ГР.САВИЦЬКИЙ О.В.

0845.jpg

ГОЛОВОЮ ЖУРІ ФЕСТИВАЛЮ «ЧОРНОБИЛЬСЬКІ МОТИВИ» БУЛА НАРОДНА АРТИСТКА УКРАЇНИ, ГЕРОЙ УКРАЇНИ НІНА МАТВІЄНКО.
НА ФЕСТИВАЛІ АФГАНЦІ І ЛІКВІДАТОРИ АВАРІЇ НА ЧАЕС, ВИКОНУВАЛИ ПІСНІ ТАК ЩО, НАВЕРТАЛИСЬ СЛЬОЗИ, БО ЧЕРЕЗ СТІЛЬКИ РОКІВ ВОНИ ПРОНЕСЛИ ВІДЛУННЯ СВОЇХ ПЕРЕЖИВАНЬ. ЦЕ Є ЗАСТЕРЕЖЕННЯ УСЬОМУ СВІТУ І ІВОНИ НЕ ХОЧУТЬ ПОВТОРЕННЯ ЦЬОГО ЖАХУ.

0841.jpg

У ХОДІ ФЕСТИВАЛЮ ТАКОЖ ПРОВОДИВСЯ КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ «ЧОРНОБИЛЬСЬКА ПАЛІТРА», ВИСТАВКА РОБІТ ПРИКЛАДНОГО, ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВОГО МИСТЕЦТВА ТА ФОТОГРАФІЙ НА ЯКІЙ ВИСТАВИЛИ РОБОТИ КОЖАН КАТЕРИНИ ІНВ.2ГР., ТА ІКОНИ ІНКРУСТОВАНІ БІСЕРОМ СКЛЯРЕНКО Р.Г., КУЗНЕЦОВОЇ Д.О., ІЛЬЧЕНКО С.В. ІНВ 2 ГР. ІКОНУ ІЛЬЧЕНКО С.В. ПРИДБАВ НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ РЯБЕКА ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ (РАДНИК ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА).
КУЗНЕЦОВУ Д.О. ВІДЗНАЧИЛИ ЦІННИМ ПОДАРУНКОМ – ГОДИННИКОМ.

0857.jpg

ЗАЦІКАВИЛИСЬ РОБОТАМИ КОРЕСПОНДЕНТИ ТАЛЕБАЧЕННЯ І РАДІО М. ДНЕПРОПЕТРОВСЬКА НА ЯКИХ ВОНИ СПРАВИЛИ ВЕЛИКЕ ВРАЖЕННЯ.

0878.jpg

ЧОРНОБИЛЬЦІ З РІЗНИХ КУТКІВ УКРАЇНИ ТАКОЖ ЦІКАВИЛИСЬ НАШИМИ НОВИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ РОБОТИ З БІСЕРОМ ТА ПРОЕКТАМИ. МИ ВЖЕ МАЄМО ПЕВНИЙ ДОСВІД, РОЗОБИЛИ ІНСТРУКЦІЇ З РУКОДІЛЛЯ.
ІКОН У УКРАЇНІ І РОСІЇ ДУЖЕ БАГАТО, ТОМУ КОЖНИЙ МАЙСТЕР ЗАВЖДИ ЗМОЖЕ ЗНАЙТИ СВІЙ ВАРІАНТ ВТІЛЕННЯ ПЕВНОЇ КОЛЬОРОВОЇ ГАМИ.
ГОЛОВНИЙ РЕДАКТОР ЖУРНАЛУ «ЧОРНОБИЛЕЦЬ ПРИДНІСТРОВ’Я» НАТАЛІЯ АБРОСИМОВА ЗАПРОПОНУВАЛА СПІВПРАЦЮВАТИ. ВОНА РОЗМІСТИТЬ ФОТО РОБІТ ТАЛАНОВИТИХ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ, ТОМУ ЩО ХОЧЕ ДОПОМОГТИ БАГАТЬОМ ЧОРНОБИЛЬЦЯМ ПОБАЧИТИ ПРЕКРАСНІ ТВОРІННЯ І ДЛЯ СЕБЕ ВІДКРИТИ НОВІ ШЛЯХИ ТВОРЧИХ МОЖЛИВОСТЕЙ.

МИ ДУЖЕ ВДЯЧНІ ОРГАНІЗАТОРАМ ЗА ЯСКРАВИЙ ПРИКЛАД ЯКИХ НАДИХАЄ НАС РОБИТИ НОВІ РОБОТИ ТА ПЛАНУВАТИ ПРОГРАМУ ДЛЯ НАСТУПНОГО РОКУ. МИ ПІДГОТУЄМО ПРОЕКТИ, ЗНАЙДЕМО НОВИХ ТАЛАНОВИТИХ СПІВАКІВ СЕРЕД ЛІКВІДАТОРІВ І ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ, ЩОБ ПОЧУЛИ ЛЮДИ КОЖНОГО ХТО ЗАХИЩАВ НАС У ЛИХУ ГОДИНУ І ХОЧЕ ЗРОБИТИ СВІЙ ВНЕСОК У ЗАХИСТ НАШОЇ ПЛАНЕТИ ВІД ГІРКИХ НАСЛІДКІВ.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).