CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


«Новий ранок»

Для дітей–інвалідів, чорнобильців і інвалідів у Національному науковому радіаційному центрі радіаційної медицини організували Громадська рада при Київо-Святошинському району, Голова РДА Смірнова М.М., керівник Громадської ради Дерда І.І.,ГО «Інститут технологічних і соціальних інновацій» керівник Линник С.О. , та Голова Райради Київо-Святошинського району Нестеренко О.С., Президент РГО «Дзвони Чорнобиля Київо-Святошинського району» Кузнецова Д.О.
У Центрі лікується багато дітей–інвалідів, чорнобильців-ліквідаторів катастрофи на ЧАЕС. Всі вони дуже хворіють і потребують лікування. Кожного дня вони сумують за домівками, рідними і друзями. А тут сталося диво і до них завітав Дід Мороз і Снігуронька, та веселі ельфи, почесні гості, які привітали їх і побажали всього-всього, та подарували подарунки .
Навіть дітям у гемофілійному відділенні Голова  Райради Київо-Святошинського району Нестеренко О.С., Линник С.О. керівник «Інститут технологічних і соціальних інновацій» Президент РГО «Дзвони Чорнобиля Київо-Святошинського району» Кузнецова Д.О. роздали подарунки і послухали, як важкохворі дітки розповідали віршики і свої історії.
Всі були дуже задоволені і дякували всім хто долучився до організації свята

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).