CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


На цей особливий день, чекають всі інваліди. Це-єдиний день, коли забуваються всі негаразди і інваліди почувають себе не вигнанцями, а людьми потрібними у суспільству.
Майже всі інваліди талановиті і вкладають своє світосприйняття, та почуття у свої роботи. На виставках ми насолоджуємось їх неймовірними картинами, та бісерними садами, вишитими рушниками, квітками, що виникають в руках вправних майстринь зі стрічок, глиняними глечиками, тарілями, та іншими прекрасними роботами. Але кожного дня вони потерпають від приниження починаючи з водіїв маршруток, які знущаються з них, і не хочуть перевозити безкоштовно, нечесних чиновників, що обіцяли збудувати Центри для реабілітації інвалідів, а збудували собі палаци, та відібрали у нужденних не тільки кошти на лікування, а надію на майбутнє.
«Після Чорнобильської катастрофи Україну оголошено зоною екологічного лиха». Наша організація налічує 90 інвалідів і потерпілих від ЧАЕС, та до нас приєднались інваліди чорнобильських організацій району, ветерани ВВВ, афганці, вимушені переселенці з зони АТО, безхатченки, та нужденні.
Ми гарно співпрацюємо з Головою Київо-Святошинської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Козленко Ларисою Леонтівною, Головою БМО ВВВ Хоменко Лідією Леонтієвною, які не шкодуючи свого часу опікуються не тільки членами своєї організації, а ще й допомагають всім, хто до них звертається зі своїми проблемами.


Саме сьогодні заходи до Міжнародного Дня Інвалідів відбулися нашими спільними зусиллями, тому що три організації об’єднались і свято для інвалідів нашого міста стало можливим.
Адміністрація району і Районна рада депутатів відмітила почесними грамотами Президента РГО»Дзвони Чорнобиля» Кузнецову Д.О., Голову Київо-Святошинської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Козленко Ларису Леонтівну, Голову БМО ВВВ Хоменко Лідію Леонтіївну.
Міська рада нагородила активних інвалідів матеріальним заохоченням.
Хочеться сказати, що Міська організація «Інваліди Чорнобиля» на чолі з Івченко Ю.О. і районна, що очолює Дерда І.І., які також є інвалідами майже з перших днів плідно співпрацює з нами. Завдяки всім цим активним людям, ми впроваджуємо проекти для чорнобильців, інвалідів, афганців, інвалідів війни.
Зараз наша організація працює у важких умовах, на вулиці вже холодно, ще трохи і піде сніг, а ми працюємо у арендованому напіврозібраному, неопалювальному офісі, де немає ніяких умов для інвалідів. Але навіть і це приміщення потрібно звільнити. Приміщення в організації немає, і немає ніякого фінансування .
Ми будемо боротись за те, щоб єдиний прихисток для нужденних продовжував працювати і просимо нас підтримати.
Вже 11 років ми надаємо велику кількість послуг нужденним безкоштовно.
Нами було організовано 44 заходи, виставки і концерти, благодійні обіди  у різних регіонах України для того, щоб привернути увагу суспільства до проблем біженців з зони АТО, потерпілих від аварії на ЧАЕС, творчо обдарованих дітей і дорослих з складними формами інвалідності, та вадами психічного розвитку, які хочуть реалізувати свій творчій потенціал.
Роздано інвалідам і нужденним всіх категорій гуманітарної допомоги у вигляді одягу і взуття нами, та волонтерами на 300 000 грн.
40 інвалідів-майстрів, що прикуті до ліжка, інвалідних візків, милиць – роблять чудові художні роботи, незважаючи на важкі недуги.
Вони вже відомі у багатьох країнах світу, але потребують матеріали для виготовлення робіт, бісер, тканини, нитки інше приладдя для рукоділля. Також дуже потрібні гігієнічні набори, харчові набори, одяг, взуття, комп’ютери, обігрівачі, транспорт для перевезення інвалідів і їх робіт
З кожним роком стан здоров’я погіршується не тільки  у ліквідаторів, їх дітей, та постраждалих  від катастрофи. Багато людей молодого віку, вже пішли з життя, через нестачу коштів на лікування хвороб пов’язаних з наслідками катастрофи на ЧАЕС, та харчування. Інваліди мають саму низьку соціальну пенсію, якої не вистачає навіть на придбання харчів і життєво необхідні речі.
У постанові Верховної Ради України  від 16 квітня 2008 р. зазначено, що: «Деструктивні тенденції в усіх сферах  життєдіяльності, що виникли після аварії на Чорнобильській АЕС, вимагають  вирішення питань соціальної адаптації  та соціально- психологічної підтримки  населення…»
У Створеному нами « Першому Громадському Учбовому Центрі» – що був єдиним навчальним центром, у регіоні, проводилось безкоштовне навчання інвалідів і людей потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи за адаптивними програмами.
Але влада за 4 роки не знайшла кошти для подальшої його роботи і розвитку. Нам потрібне залучення фінансових і людських ресурсів, але організація неприбуткова і робота майже припинилась, через брак ресурсів.
Закон  України « Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок  Чорнобильської  катастрофи»  визначає основні положення, щодо реалізації конституційного права громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на охорону їх життя  і здоров’я.
Ми маємо понад 100 нових соціальних проектів допомоги нужденним.
Просимо Вас долучитись до реалізації наших проектів.
Щоб допомогти, Ви можете детальніше ознайомитись з проектами на сайті.

Про Виставку «Територія надій» Інвалідів-майстрів.
У холі Боярської Класичної Гімназії пройшла виставка художніх робіт інвалідів.
Було представлено понад 200 робіт.
Кузнецова  Діана  Олександрівна, Президент організації, інвалід 2 гр., виконує аплікації зі шкіри, стрічок, тканини, плете з бісеру дивовижні кольє, які були  представлені на 37 виставках, особиста розробка по відродженню української культури і українського православного костюму у ляльках-мотанках була відзначена Дипломом на Православному фестивалі 2015 р Галереї «Соборна». Нагороджена  47 грамотами та 16 дипломами за оригінальність робіт. Більшість робіт знаходиться у приватних колекціях, та за кордоном. Вона є одним з шанованих майстрів, Потрібні витратні матеріали, рами для оформлення картин, тканини, інше приладдя для рукоділля.
Співак Савицький Олександр 30 років, інвалід 2 групи, постраждалий від катастрофи на ЧАЕС, але він плете з бісеру сувеніри це – корзинки з квітами, грає на сопілці, гітарі, синтезаторі,малює і співає. Нагороджений багатьма грамотами, дипломант Міжнародних пісенних конкурсів.
Наша майстриня Ольга Калабушкіна, інвалід з дитинства 2 гр., страждає від синдрому Дауна, проте виготовляє прекрасні роботи з паперових кульок. Неодноразово була нагороджена грамотами та дипломами. Більшість робіт знаходиться у приватних колекціях і за кордоном.
Самійленко Олена інвалід 2 гр. роки. Майстриня досягла великих успіхів у виготовленні різноманітних квітів зі стрічок, вони дивують новими мотивами, та яскравими кольорами. Майже всю пенсію вона витрачає на нитки, рами, тканину, інші витратні матеріали. Нагороджена  грамотами і дипломами.
Бондаренко Ганна Павлівна інв.2гр , інвалідність якої пов’язана з Чорнобильською катастрофою. Займається вишивкою, вишиває ікони з українськими і візантійськими візерунками. Потребує постійного лікування,та оздоровлення. Також витрачає свою пенсію на канву, кольорові нитки, оформлення робіт у спеціальні дорогі рамки-кіоти. Нагороджена 16 грамотами та дипломами.
Барицька Валентина, інв. 2 гр. постраждала від катастрофи на ЧАЕС. Вона  вишиває, і її роботи прикрашають оселі  рідних і мешканців міста. Вона дуже потребує лікування, після операції. Інкрустує ікони бісером. Нагороджена 10 грамотами за участь у виставках.
Пономаренко Вікторія 32 років інв. 2 гр. З дит. Малює яскраві роботи незважаючи на важкий стан хвороби, і глядачі дивуються використанню таких незвичайних кольорів, потребує лікування, оздоровлення. Нагороджена 8 грамотами за участь у виставках.
Ільченко Світлана інв.2 гр.(49 років) постраждала від катастрофи на ЧАЕС. Інкрустує ікони бісером. Потребує лікування.
Свої роботи з глини представляє народний майстер Чорний В.П. інв..2 гр.
Незважаючи на проблеми з здоров’ям, він експериментує з розписом тарілок і робить кожного разу неймовірні вироби з глини, та з успіхом виходить на Міжнародні виставки.
Нова майстриня – вишивальниця Півень Г.В. інвалід 2 гр. нещодавно в нашій організації, і представляє свої цікаві роботи на виставці.
Під час офіційної частини шанований співак Савицький О.В. співав пісню «Одуванчики».
Зал аплодував за його майстерне виконання.
Гарну концертну програму підготував Фольклорний колектив «Горлиця» під керівництвом Рачинської Л, і в залі запанувала весела, запальна українська пісня.
Після концерту був солодкий стіл, який організували спонсори серед яких, був єдиний депутат, що відгукнувся на нашу прохання Сафонов В.
Дякуємо всім, хто прийняв участь у святі і допоміг його зробити.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).