CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Чорнобильців і інвалідів запросили на семінар, і заходи, які проходили у Конче-Заспі. Коли ми приїхали, у холі нас зустрічав батюшка з іконою Чудотворця Миколая і Чорнобильський Спас, які за такої нагоди були привезені з Чорнобилю.
Люди спілкувались з батюшкою, розповідали йому про свої турботи.
На семінарі новообраний Президент ВГОІ «Союз Чорнобиль України» Войтов В.В. відповідав на запитання чорнобильців.
У нашому місті вже лишилось не багато чорнобильців-ліквідаторів катастрофи на ЧАЕС. Всі вони дуже хворіють і потребують лікування. Як сказав губернатор Шандра , у цьому році було перераховано на лікування і оздоровлення 437 мільонів грн. і чорнобильці були здивовані такою цифрою, адже не всі чорнобильці змогли  отримати лікування у лікарнях, через нестачу коштів.
Кожного дня і щоночі чорнобильці мерзнуть біля Верховної Ради, щоб відстояти свої права, та гідні пенсії.
Хочеться відмітити, що деякі чорнобильці – дієві люди. Вони пишуть листи владі, зустрічаються з держслужбовцями з апарата влади, та вирішують питання.
На офіційній частині і концерті були присутні Рябека О. депутат 7-8 скликань Верховної Ради і Геращенко О.В., які у своєму рідному місті Дніпропетровськ проводять Міжнародний Фестиваль «Чорнобильські мотиви» незважаючи на кризу на дуже високому рівні. Рябека О. Побажав організації ВГОІ перезагрузки всього-всього, та подарував подарунок .
Приїздила Наталія Королевська, яка з повагою поставилась до чорнобильців і обіцяла завітати до нашої організації, зоставивши фото на згадку.
Далі виступали творчі колективи Чернігівщини.
Після заходу інваліди і чорнобильці вирушили до Боярки на автотранспорті, що люб’язно був наданий адміністрацією РДА для перевезення інвалідів

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).