CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Cьогодні ми виїхали за кордони міста Боярка, до храму Преображення на воді, у м.Ржищев. Ця старовинна, православна церква з неповторними іконами була відновлена зовсім нещодавно, завдяки наполегливості патріоту свого краю, але як не дивно мусульманину Олегу. Він розповідав нам про історичне минуле краю, про затоплені за Радянських часів села і поневіряння, людей, що втратили свої домівки.
А подорож на катері перенесла нас у тепле літо. Інваліди і потерпілі від Чорнобильської катастрофи, мали можливість насолоджуватись гарною погодою і голубим небом, невеличкими лагідними хвильками, що неначе доповнювали мальовничі краєвиди. У Ржищеві навіть є свої гори подібні до карпатських і глибокі яри.
Ми побували у місцях, де загинули воїни-визволителі під час Великої Вітчизняної Війни. На меморіалі ми побачили зображення реальних  героїв, і почули про героїчні подвиги захисників вітчизни. Та нас дуже вразила розповідь  про талановитого генерала, який був практично інвалідом, без обох рук, але дуже захотів залишитись на фронті, щоб захищати від німецьких загарбників країну і написав про це самому Сталіну. Саме цікаве, він його залишив у армії і ставив за приклад. Ще нас вразила розповідь про дівчину-санітарку, яка винесла на собі з поля бою 87 поранених.
Всі ми були задоволені і дякуємо за допомогу Голові РДА Смірновій М.М і всім, хто допомагав нам здійснити подорож.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).