CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Кожного дня наша країна потерпає від війни і дестабілізації. Дуже прикро, що у цей час найбільше страждають діти-інваліди, і діти у яких батьки- інваліди. Вони не в змозі придбати не тільки одяг, взуття, а й за-за зростаючих цін не мають достатньо харчів і не можуть вчасно лікуватись, що в свою чергу призводить до погіршення здоров’я.
Ні районна, ні місцева адміністрація не згадує про їх існування, а тільки напередодні виборів у всіх газетах на перших шпальтах з’являться статті про депутатів-благодійників, які щось зроблять для дітей, на кшталт дитячого майданчику, або подарують іграшки. Розчулені виборці завжди чіпляються на таку вудку, а діткам-інвалідам, кожного дня потрібна увага і реальна допомога їх родинам. Вони радіють коли їм дарують хоча б маленьку іграшку, але кожного дня вже 11 років їм допомагає наша організація.
Тисячі інвалідів і чорнобильців, переселенців з Зони АТО отримали матеріальну допомогу, одяг, взуття. Нас знають і шанують у різних куточках не тільки України, а й за кордоном. Якщо до нас звернувся інвалід, нужденний чи безхатченко-ми дуже швидко надаємо гуманітарну допомогу, або допомагаємо отримати матеріальну допомогу.
Сьогодні ми маємо можливість допомагати не тільки членам організації, а ще одиноким інвалідам, пенсіонерам, потерпілим від катастрофи на ЧАЕС нашого міста.Надаємо допомогу спів дружнім організаціям чорнобильців району.
Звертайтесь, допоможемо!

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).