CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


У Київському обласному будинку дитини м.Боярка знаходиться 60 дітей-сиріт серед яких 12 інвалідів.Про них щоденно самовіддано піклуються Головний лікар Василенко Н.О.,начмед Січкаренко В.І, і весь колектив закладу.

Сьогодні ми з фотокореспондентом побачили, як маленькі мешканці радісно стрибали, грали, бігали по зеленій травичці на дитячих майданчиках, під наглядом вихователів. А у палатах  з дітьми-інвалідами (хвороба Дауна), ми ледь стримували сльози: 6 з них були лежачі і визирали з своїх ліжечок, троє інших ходили (це для них досягнення), один малюк крутив педалі велосіпеда, ще один сидів у ліжку і посміхався  нам  якоюсь  неймовірною неземною усмішкою. Вихователі доглядають за ними і допомагають пізнавати навколишній світ… І невже рідні цих діток не можуть знайти хоч декілька хвилин і теплих слів для цих самотніх у цілім світі найнещасних, безпорадних дітей, які
більше за інших потребують уваги, надійної підтримки в житті.

За Божим задумом інваліди завжди мають якісь таланти. Наприклад геніальний Бетховен був сліпий-інвалід. Ще багато видатних людей є серед інвалідів, а у нашій організації різні інваліди, навіть і з хворобою Дауна – стали шанованими членами суспільства нагороджені дипломами різних Міжнародних організацій за свої досягнення.Але в цьому є чимала заслуга батьків,які не здались, не опустили руки перед бідою, яка звалилась на беззахисну дитину, а доклали всіх зусиль, і мають прекрасні результати.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).