CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


24 квітня були проведені районні заходи у м.Вишневому. З 10:30 у залі приміщення міськради була виставка художніх робіт, концерт для ліквідаторів катастрофи, та потерпілих. У невеликому концерті приймали участь діти-скрипалі і бандуристи місцевої музичної школи, та спеціально запрошений нами гість з Макарівського району Кухар М.Своїм виконанням авторської пісні він вразив всіх присутніх і глядачі йому довго аплодували.


На заході були присутні представники влади, мер міста Вишневе, та голови спів дружніх організацій, які не байдужі до долі ліквідаторів катастрофи і потерпілих.
Всі наші інваліди – майстри під готувались до заходів, для виставки створили багато прекрасних робіт. Але тільки завдяки Шубіну О.М., який надав транспорт для перевезення інвалідів, 15 майстрів змогли приїхати і показати свої роботи. Глядачі побачили авторські вироби з бісеру Савицького О.В. інв..2 гр., вишивки Бондаренко Г.П., ляльки- мотанки Кузнецової Д.О., барвисті вироби канзаші Самойленко О.А. інв..2гр., та Пересади В.В.інв.2 гр., екологічно чисті вироби з трави Канишевої М.В., фантастичну графіку Шерчкова О.А. інв.. 2гр., роботи інвалідів з дитинства Лещенко О., та потерпілої ЧАЕС Лещенко Е.
Наша держава потерпає від негараздів в зоні АТО, і навіть наші інваліди, ліквідатори Чорнобильської катастрофи захищають кордони України, та допомагають плести маскувальні сітки. Наша організація допомагає біженцям з Зони АТО одягом, взуттям, дитячими іграшкам.
Вже багато років на заходах ми чуємо від влади обіцянки про вирішення проблем потерпілих від аварії на ЧАЕС, але соціальні питання накопичуються  роками і адміністрацією так не розв’язані. Навіть елементарні питання у забезпечення земельними ділянками інвалідів відповідно ЗУ за 29 років не вирішені. Вже набридли посилання голів РДА , до яких ми звертаємось кожного року, на різні обставини, особливо, на те що немає землі, хоча у той же час депутати отримують землю позачергово і складається таке враження, що до влади приходять люди тільки для вирішення своїх інтересів.
Сьогодні наш район очолює Смірнова М.М., яка пообіцяла, що люди у районі відчують позитивні зміни. Вона людина – яка не шкодує свого часу і допомагає тим, хто цього найбільше потребує. Ми дякуємо їй за турботу, та сподіваємось на плідну співпрацю і найшвидше розв’язання найболючіших питань .
Основним принципом співпраці повинна бути  прозорість у роботі всіх громадських організацій, та влади. Потрібно якнайшвидше впроваджувати ефективні програми, бо від цього залежить якість життя інвалідів, та потерпілих  від аварії на ЧАЕС, які знаходяться за межею бідності і не можуть купити собі ліки, та харчі.
За  дослідженнями фахівців, через 29 років після аварії наЧАЕС у радіаційно-забрудненій зоні зменшився рівень радіації, але не настільки, щоб можна було забути чорнобильське лихо, але влада вже знімає пільги з людей. Сьогодні народжується на 25 % більше дітей з вродженими вадами, та збільшилась чисельність людей з онкозахворюваннями, пов’язаними з наслідками катастрофи. Ці дані замовчуються і за державною статистичною звітністю дитяча інвалідність, навіть на фоні зниження показника народжуваності зростає на 0,7%  з кожним роком. Головні причини інвалідності –органічні ураження нервової системи, хвороби сенсосрних органів, психічні розлади  та вроджені вади розвитку, але дуже рідко хвороби пов’язують з аварією на ЧАЕС .
До нас звертаються батьки, або родичі інвалідів, які через необізнаність, та небажання лікарів допомагати людям, що опинились у кризових ситуаціях не можуть зібрати відповідні документи для звернення  у МСЕК. Деякі лікарі не хочуть надавати документів для визначення зв’язку інвалідності з аварією на ЧАЕС.
Наша організація надає інформацію про соціальні пільги і як можна отримати матеріальну допомогу, гуманітарну допомогу у вигляді одягу, та  взуття, допомагає підготувати пакет документів на отримання інвалідних візків, тому інваліди, ліквідатори ЧАЕС-жителі району і біженці з зони АТО можуть звернутись до нас.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).