CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Сьогодні ми роздавали паски від благодійниці Людмили. Підприємниця виготовляє дуже смачні паски і тістечка, та допомагає багато років нашій організації.
Великдень-це таке світле свято  що, що ми хотіли створити свято для тих, тих хто опинився у кризових ситуаціях.
У нашій країні зубожіння малозабезпечених верств населення призвело до того, що не тільки нуждені з особливою радістю приймали дарунок, а й біженці з різних куточків України. Члени нашої організації і волонтери допомагали розносити паски інвалідам, малозабезпеченим району. Всі люди, що звернулись до нашої організації, чорнобильці, переселенці, також отримали підтримку.
Наша організація не має коштів на утримання персоналу організації, і немає транспорту для перевезення, але ми вдячні всім добрим людям, що допомагають нам.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).