CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Знову ми звернулись до Центру «Стефанія», за допомогою – одягом і взуттям, тому, що вже прийшла весна і вже час оновлення не тільки у природі, а й традиційно кожна людина відчуває потребу оновити свій гардероб. Дизайнери дивують людей своїми вигадливими вбраннями і заможні люди купують собі новеньке. Дуже добре, якщо люди періодично переглядають свої речі і знаходять дуже багато таких, що їм вже не потрібні, та віддають їх на благодійність.
Якщо у Вас щось стало замале, або вийшло з моди Ви можете віддати їх нужденним, тому що, за сьогоднішніми цінами купити, щось на кшталт куртки, або пальто інваліди, переселенц, та малозабезпеченіі не можуть.
У Центрі «Стефанія», нам надали літні речі і взуття. Ми роздали членам організації, нужденним, переселенцям, та поділились одягом з «Фондом Інвалідів Чорнобиля» м. Ірпіня, що звернувся до нас.


Кожного дня  у нашій країні страшний зріст цін на продукти харчування дуже вдаряє по кишенях усіх людей, а найболючіше по інвалідах. Вони вже недоїдають, і можливо наша влада зреклася їх – бо сьогоднішня політика направлена на вимирання  слабких і малозабезпечених. Недоїдання і хвороби дуже виснажують людей, а зневіра тільки  доводить до відчаю.
Ми дуже дякуємо всім добрим людям, що допомагають. Запрошуємо волонтерів до співпраці

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).