CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Є така чудова пісня «Людина починається з добра» і дуже добре коли люди дізнаються, що зробивши добре діло до них  приходить гарне відчуття душевного задоволення, а добрі діла завжди повертаються до них. Це щастя, коли таки люди є поряд з нами і може тому, що вони несуть добро у світ, світ стає добрішим, а це дуже важливо зараз, коли у нас на Україні ведуться війни, та страждають люди. Вони стають вимушеними переселенцями, а діти найбільше переживають і сумують за рідною домівкою.
Тільки завдяки добрим людям ми змогли відвідати переселенців і поїхали до санаторію. Багато подарунків нам надав владика Васонуфій з Кафедрального собору Воскресіння Христова, і прості українські жінки-волонтери Галина та Марина купили цілий мішок іграшок. Швидко відгукнулась на наше прохання про допомогу дуже щіра жінка
ВО Голови РДА Смірнова М.М і надала солодкі новорічні подарунки для дітей, інвалідів, за її сприяння нам надали автобус.
У санаторії «Супутник» діти сиділи і з сумом дивились у вікно, на сіру вулицю де йшов дощ. А коли ми приїхали-ми стали для них феями і різними казковими персонажами, тому що ми не тільки з ними співали колядки, а гратись у різні рухомі ігри. Діти з задоволенням змагатись за призи.Навіть дорослі почали декламувати вірші і змагатись з дітьми за призи.
Взагалі біля новорічної ялинки малеча з нами танцювала і плигала у захваті, та дуже вразила нас дівчинка, яка попросила призи не тільки для себе, а й для своїх друзів переселенців, що у цей час хворіли.
Потім приїхали з концертною программою Залевська О.Г., та Салицька О., та Кухар М.
Вони від щирого серця  співали різні пісні.

Також заспівав Савицький О.В. пісню «Одуванчики». Зал щиро аплодував усім виконавцям і всі переселенці тепер чекають на Різдвяні зустрічі.
Бажаючих приєднатись просимо дзвонити нам.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).