CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Сьогодні на Фестивалі були представлені творчі роботи інвалідів нашої організації Самойленко О.А., Пересади В. – барвисті прикраси з стрічок, Канишевої М.В.- посуд і сувенірні вироби з трави. Дуже цікавими експонатами виставки стали ляльки-мотанки Кузнецової Д.О., та патріотична лялька у жовто-блакитних кольорах Савицького О.В., бо вони яскраво відображують не тільки регіональні традиції, а й індивідуальність талановитих майстрів.
У колекції Кузнецової Д.О. було багато ляльок, та деякі з них вже знайшли своїх господарів у різних куточках України. А ляльки з колекції Савицького О.В. раніше були передані до АТО для воїнів  і сьогодні також три нові ляльки були передані воїнам, як нагадування про те, що ми про них пам’ятаємо. Вони страждають, але обороняють нас. Вже п’ять тисяч військових  постраждало від російської агресії, але ми маємо надію на завершення війни.
Щоб прийняти участь у гала-концерті співаки приїхали з 20 областей України. У концерті переважно були патріотичні пісні, Савицький О.В. отримав 3 місце за пісню «Одуванчики». Ця пісня сколихнула зал і він вибухнув оплесками. На концерті була Наталія Бучинська, яка від щирого серця поздоровляла інвалідів.

Співаки на інвалідних візках і танцюристи-інваліди ділились зі всім світом своїми почуттями і вражали глядачів неймовірною незламністю духу.
На фестивалі було декілька майстер-класів з малювання, та декоративно-прикладного мистецтва. Майстри-інваліди завжди дивують глядачів, бо знаходять кожного разу нові матеріали для робіт. Тут були представлені роботи не тільки з пір’я, стрічок, а й волосся, і інших матеріалів. Інваліди завжди займаються творчими пошуками, та знаходять, те що можливо використовувати  не витрачаючи коштів на виготовлення робіт.
Ми зацікавлені  у партнерстві, та  співпраці з організаторами виставок,мистецтвознавцями і колекціонерами різних  міст, та країн, щоб проводити виставки, де люди  змогли побачити роботи інвалідів-майстрів.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).