CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


рда.jpg 

23 жовтня 2008 р президент і виконавчий директор РГО була запрошена на нараду до РайДержАдміністрації з приводу обговорення проекту спрямування бюджетних коштів на 2009 р.для захисту пільгових категорій громадян.
Кожен з присутніх керівників гаряче відстоював свою точку зору з приводу вище наведенного питання, та надали свої пропозиції вирішення проблем ліквідаторів аварії на ЧАЕС – Івченко Ю.О. та голови ветеранських організацій.
Президент РГО Кузнецова Д.О. задала питання заступнику голови РДА Лук’янчуку О.С., щодо програм на 2009 р.обдарованих дітей-інваліді, ліквідаторів, інвалідів. Він доручив вирішити питання з організації виставок начальнику соцуправління по захисту населення Києво-Святошинського району Мазур В.Б. Вона зразу взялась за розв’язання проблеми і разом з президентом РГО, обговорювала проблеми проведення виставок, які пов’язані з перевезенням інвалідів і їх робіт, нестачею коштів на придбання матеріалів для виготовлення робіт. Проблеми перевезення інвалідів і їх робіт запропонувала вирішити Голова Терцентру ООГІ Єременко Р.С.
Ще Кузнецова Д.О. наголосила на необхідності розробки і реалізацію програм розрахованих на обдарованих дітей-інвалідів, інвалідіів різних нозологій, ліквідаторів, які мають велике бажання примінити знання і показати свої здобутки але не мають можливостей.
Ці проблеми необхідно вирішувати і ми будемо надалі піднімати питання на різних рівнях, та привертати увагу суспільства.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).