CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Сьогодні склалась дуже непроста ситуація, у наш район приїхали тисячі біженців з зони бойових дій, які втратили свої домівки. Серед них є інваліди, обмежені у пересуванні, що не мають доступу до ІТ.
Деякі біженці з зони бойових дій з них знаходяться у кризовому стані, через те, що вони втратили не тільки дах над головою, а й роботу.

Ми знайшли рішення це – компютерній клас у якому навчаємо неповносправних ІТ, комп’ютерній грамотності і маємо гарні результати.
Наша організація має великий досвід роботи і вже 10 років допомагає мешканцям району не тільки опановувати ПК, а й знаходити шляхи виходу з кризових ситуацій, та вирішувати проблеми з якими вони звертаються.
У Києво – Святошинському районі, Київської області мешкає 370 тис. жителів. Серед них понад 6 000 осіб має інвалідність через вроджені вади, внаслідок катастрофи на ЧАЕС, також у районі мешкає 10 000 інвалідів Чорнобиля, кількість їх зростає кожного року на 0.25%.
Навчальних спецзакладів у районі не має, і тому навчання у нашому комп’ютерному класі, та безкоштовне користування інтернетом – це єдина можливість для неповносправних отримати не тільки необхідні навички користування ПК, а ще навички швидкісного набору тексту, що допоможуть, спілкуватись з навколишнім світом і головне швидше знайти роботу.
Наша організація не має фінансування, але ми подолали багато кризових ситуацій з інвалідами нашого регіону і маємо позитивний результат – наші інваліди, та неповносправні навчались використовувати свій творчий потенціал. Вони стали майстрами і мають понад 600 грамот, та подяк від Міжнародних організацій за свої творчі роботи. Головним нашим досягненням є те, що вони знайшли роботу, та відчули потребу бути корисними суспільству.
Також ми надаємо гуманітарну допомогу усім нужденим Києво-Святошинського району, що звертаються до нас у вигляді одягу і взуття.
Велику допомогу надають волонтери.Вони не шкодують свого часу для добрих справ і роздають одяг інвалідам, шукають безхатченків і підтримують їх продуктами і одягом.
Ще знаходяться волонтери, що знаходять матеріали і плетуть маскувальні сітки для БТРів.

Долучайтесь до добрих справ.

Зв’яжіться знами за тел.0978535011

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).