CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


За 10 років ми змогли внести свій внесок у боротьбі за права дітей- інвалідів, інвалідів, сиріт, напівсиріт, дітей з неповносправних сімей. Долаючи різні недуги, ми допомагаємо один одному і це нас єднає , ще більше, дає впевненість, що краса українського мистецтва, яке живиться давніми традиціями розквітає. У нас є великий скарб , це – невичерпна фантазія наших майстрів і митців, які до нас приєднуються, вони мають багато ідей.

На виставці «Територія мрій», представлені близько 200 робіт талановитих дітей-інвалідів і інвалідів. Роботи нових членів організації зроблені з великою любов’ю до рідного краю, бо вони за підтримки РДА їздили по цікавим місцям, музеям і молились у храмах. Кожен храм цікавий тим, що несе на собі відбиток визначений місцевими традиціями минулого, які закарбовані на майбутнє, і має свої історії, а це дає сильний поштовх для творчості.
Багато було випадків зцілення від святинь і з кожним роком нові талановиті люди приєднуються до нас. Важливим є те, що ми націлені на відродження духовності. Все життя українського народу зв’язано з обрядовими традиціями, невід’ємною частиною, яких є речі, які виготовляють майстри і прикрашають особливими, візерунками.
Наші майстри Бондаренко Г.П.інв.2гр., вишивають рушники з молитвою-оберігом (від злих духів), а Барицька В.А.інв.2гр., вишила весільний рушник.
Кузнецова Д.О. інв.3гр., створює ляльки-мотанки, які сиволізують добробут, та ще приносять у дім щастя. У Савицького О.В.інв.2гр., патріотична лялька, зроблена у кольорах українського стягу, бо він дуже любить Україну.
Юрій Лановий інв.3гр продовжує відкривати людству результати своїх роздумів про війни, і життя після них на Україні.


Нещодавно до нас приєдналась багатодітна родина Лещенко, у родині дві дівчинки-інваліди, але діти дуже талановиті малюють і співають, завдяки кропіткій праці матері, що присвятила своє життя дитям і допомагає подолати недуги і пристосуватись до життя.
Багато гарних, потрібних речей виготовляють і можуть виготовити майстри- інваліди, тому , що ми хочемо відродити українські культурні набутки шляхом впровадження нових пректів за якими кожен інвалід, та її родина зможе внести свій внесок у добробут нашої держави. Таким чином ми зробимо важливі кроки до євроінтеграції і зможемо спілкуватись з нашими закордонними друзями на партнерских засадах.

Підтримайте наш проект «Центр мистецтва – крок до євроінтеграції».
Ми дуже дякуємо РДА, особливо Іскоростенському А.М., депутату Боярської міськради Видрі О.В., та підприємцям за організацію благодійного столу для інвалідів.

Зв’яжіться з нами за тел.0978535011

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).