CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSSВсі ми знаємо, що у нашій країні точиться війна і кожного дня у гарячих точках нас захищають наші земляки. Молоді і немолоді люди своїми героїчними вчинками уславлюють наш регіон. Ми всі схвильовані перебігом подій і кожного дня чекаємо, що очікує нас далі.
Сьогодні до нас по допомогу звернулась мати героя, яка заради сина плете маскувальну сітку. Вже немолода жінка багато днів і ночей недосипає, щоб сплести сітку довжиною 25 м. Вона розповідала нам, яка це непроста робота. Перший етап знайти сітку і підходящу тканину.

Тканина зараз дорога і вона збирає її по шматочках де тільки може – у знайомих, у швацьких майстернях, потім пере і прасує. Наші волонтери допомогли їй знайти потрібну тканину. Другий етап розрізання на смужки. І третій етап зав’язування смужок за спеціальною схемою.
Наша організація дуже багато допомагає нужденим, що звертаються з своїми проблемами. Ми завжди шукаємо шляхи їх вирішення. Наші волонтери шукають людей, що небайдужі до долі інвалідів і біженців. І ось Голова Голосіївської районної Організації Товариства Червоного Хреста Сульженко І., надав благодійно одяг для нужденних.

У Державі немає коштів на підтримку інвалідів і нужденних, але на допомогу приходять люди різних професій, бо їх єднає доброчинність .
Наших талановитих діточок запросили для участі у конкурсі у м.Києві. Вони роблять цікаві роботи з різнобарвних тканин, і створюють аплікації. Інваліди теж творчо працюють, та виготовляють нові роботи. Коли до нас приходять хворі люди пригнічені різними негараздами, через деякий час вони перетворюються на щасливих, бо якась яскрава кофтина надихає на нові творчі роботи.
Ми дуже вдячні, всім людям, що надали допомогу

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).