CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


З Центру «Стефанія», ми приїхали, з допомогою – одягом і взуттям, щоб одягти тих, що цього потребує, і тих хто опинився у кризових ситуаціях.
Хоча у нашій країні офіційна валюта – гривня, та  коливання  долару відгукуються  зростом цін на одяг і харчі у магазинах. Повне зубожіння малозабезпечених верств населення призвело до того, що не тільки нуждені з особливою радістю одягають вживані речі, а й ті люди, що працюють, теж перетворюються у таких же малозабезпечених.
У Центрі «Стефанія» це розуміють і допомагають біженцям з різних куточків України.
Члени нашої організації і волонтери допомагають підбирати і розносити одяг для інвалідів, безхатченків, малозабезпечених району. Люди різного віку, що звертаються до нашої організації, та біженці з зони бойових дій, переселенці, отримують гарну підтримку.
На жаль наша організація не має коштів на утримання персоналу організації, і головними проблемами є те, що немає транспорту для перевезення одягу і складу.
Вже відбулись вибори, та нові люди не поспішають робити корисні справи для нашого суспільства, бо нова влада ще не цікавиться життям біженців і інвалідів.
Ми вдячні всім добрим людям, що допомагають нам і дуже дякуємо Президенту БФ «Соціальне партнерство» Поліщук О.М. за те, що вона надає благодійно одяг для нужденних і потерпілих від аварії на ЧАЕС

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).