CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Знову у Центр «Стефанія», ми з волонтерами приїхали, за допомогою – теплим одягом і взуттям, щоб зігріти у холодні дні, тих що цього дуже потребує. З острахом інваліди і малозабезпечені чекають зими, тому що опиняться у холодних домівках, у зв’язку з газовою кризою, тому їм дуже потрібні теплі речі.


У зв’язку зі зростом цін на одяг у магазинах, та повним зубожінням малозабезпечених верств населення нуждені з особливою радістю одягають гарні речі, і навіть беруть їх для своїх друзів, таких же малозабезпечених.


У Центру «Стефанія» це розуміють і допомагають не тільки безхатченкам, біженцям з різних куточків України, а й членам нашої організації. За декілька років нашої співпраці наша організація безкоштовно одягла і взула тисячі інвалідів, безхатченків, малозабезпечених району різного віку, тому до нашої організації звертаються біженці з зони бойових дій, переселенці, та нужденні люди з інших областей.
Наша організація не має коштів на утримання персоналу організації, та головними проблемами є те, що немає транспорту для перевезення одягу і складу.
10 років ми звертались до адміністрації району, але й досі не маємо ні приміщення, ні транспорту, ні коштів.Ми запропонували новій владі проекти навчання біженців, інвалідів за різними програмами, та отримали відповідь, що коштів немає і влада працює у цьому напрямку. Скоро відбудуться вибори і ми повинні вибрати нових людей, що дійсно будуть працювати, та робити корисні справи для нашого суспільства.
Досить довго у нашій Державі тривають бої, і люди приїжджають з зони бойових дій, але у владних структур немає коштів, бо всі кошти направлені на рятувальні операції від сепаратистів.
Ми вдячні всім добрим людям, що допомагають нам і дуже дякуємо Президенту БФ «Соціальне партнерство» Поліщук О.М. за те, що вона надає благодійно одяг для нужденних і потерпілих від аварії на ЧАЕС.
На подяку за турботу, наша видатна майстриня Кузнецова Д.О. інв..2 гр.подарувала Президенту БФ «Соціальне партнерство» Поліщук О.М. чотири свої авторські роботи ляльки–мотанки, для благодійної акції – для воїнів зони АТО. Ляльки виконані з любов’ю слугуватимуть оберегом для тих, хто їх придбав.


Відкрито запис на майстер-клас з виготовлення ляльок-мотанок, також надсилаємо на замовлення інструкцію і матеріали для виготовлення ляльок-мотанок, та оберігів

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).