CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


У Центрі «Стефанія», працюють люди, які  допомагають не тільки безхатченкам, а й біженцям з різних куточків України. Інвалідам нашої організації вони вже допомагають не вперше і тому, знають що для наших майстрів потрібен якісний, яскравий одяг.
З великим задоволенням ми дізнались, що ці добрі люди знайшли час і підібрали його для нас. У нашій Державі зараз загострення воєнної ситуації, і за словами владних структур всі кошти направлені на рятувальні операції від сепаратистів.

Нова влада не має коштів на допомогу, та реабілітаційні проекти для інвалідів і нужденних, тому ми дуже дякуємо Президенту БФ «Соціальне партнерство» Поліщук О.М. за те, що вона особисто потурбувалась, щоб нам надали благодійно одяг для нужденних і потерпілих від аварії на ЧАЕС.
На подяку за турботу, наш видатний гончар Чорний В.П. подарував Президенту БФ «Соціальне партнерство» Поліщук О.М.  дві свої роботи з глини.

Важко зараз українським людям, які вистояли у часи майданівських революцій, і негараздів, але найбільше потерпають інваліди, які не мають коштів на харчування , лікування і новий одяг.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).