CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Візит до Центру «Стефанія», де працюють люди, які переймаються проблемами безхатченків з різних куточків Києва і України нас дуже вразив.У Центрі працюють лікарі, перукарі, є душова, нужденним людям тут надають одяг, годують тричі на день, допомагають у працевлаштуванні. З великим подивом ми дізнались, що опікується цими безпритульними людьми Л.Черновецький.
У нашій Державі немає коштів на підтримку реабілітаційних проектів для інвалідів і нужденних, а на наше звернення у район і область, щодо організації реабілітаційного центру попередня влада тільки обіцяла, тому у районі немає ніяких реальних повноцінно працюючих реабілітаційних закладів для інвалідів. Але ми сподіваємось на нових людей у владі і це гостре питання поставимо перед ними.
На наше звернення Президент БФ «Соціальне партнерство» Поліщук О.М. надала благодійно одяг для нужденних і потерпілих від аварії на ЧАЕС. Ми в свою чергу подарували їй оберіг ляльку-мотанку.
У зв’язку з критичним станом у країні люди зубожіли, а інваліди не мають коштів на харчування і новий одяг. Вони прагнуть гарно виглядати і спілкуватись з оточуючими.
Ми дуже вдячні, всім людям, що надали допомогу нам, тому що навіть хворі люди свої старі речі викидали і одягаючи новий одяг радісно усміхались.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).