CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


 

Майстрами нашої організації була проведена виставка художніх робіт у с.Новосілки.
На виставку були представлені понад 200 робіт інвалідів-майстрів,членів організації «Дзвони Чорнобиля», потерпілих від катастрофи на ЧАЕС.
Роботи інвалідів-майстрів, зацікавили присутніх, особливо майстер-класи з виготовлення ляльки-мотанки і виробів стрічок Самойленко О.А.інв.2 гр., Пересади В.В.інв.2 гр. з дит. та вишивки бісером ікон Бондаренко Г.П.інв.2гр.і українських традиційних рушників.


У автора виробів з глини Чорного В.П.- ліквідатора аварії на ЧАЕС своя дивна історія., Через декілька років після роботи під час аварії на ЧАЕС у нього дуже погіршилось здоров’я і він не зміг робити на роботі, тоді він почав шукати собі ліки, цікавитись екологічно чистими продуктами. Йому сподобались цілющі властивості глини, тому він вивчав методу роботу у майстра. Спочатку він робив небагато традиційно українських виробів: чашки, кухлі, тарелі, але дуже скоро в нього почали виходити гарні вироби і він розширив свій асортимент. Сьогодні в нього не тільки десятки різноманітних кухлів і тарелів, а й нові вироби – ікони.


Багато молоді цікавилось роботами майстрів-інвалідів і майстрів похилого віку, вони побачили, як можна застосувати свій творчий потенціал. Наочний приклад майстрів і їх працелюбність надихнула молодь на те, що дівчата захотіли зробити своїми руками і ляльки-мотанки, і заколки. Однак їм буде ще важко це зробити, тому що для гарних виробів недостатньо одного майстер-класу, але вже зроблений перший крок і головне бажання не марнувати час, а зробити щось корисне. З давніх-давен ляльки-мотанки слугували оберегом для дому. Лише по-справжньому зроблена з любов’ю лялька-мотанка, за українськими традиціями може принести у дім щастя. Якщо ж після наших майстер-класів людина, щось зробить з любов’ю для своїх близьких, то це і є велике щастя для всієї родини.
Наші майстри долають свої недуги і не зупиняють творчі пошуки, тому завжди можуть показати щось нове. Знайомство глядачів з роботами інвалідів, потерпілих від катастрофи на ЧАЕС  –  завжди діє, як емоційне пробудження. Так, перша заступниця губернатора Київської області Старикова Г.В. подивилась роботи інвалідів і поспілкувалась з ними, побачила їх страждання, та вирішила допомогти у лікуванні, пообіцяла вирішити проблему перевезення інвалідів і їх робіт на виставки. Багатьом інвалідам дуже важко пересуватись, на милицях, чи у інвалідних візочках, через ускладненні хвороби, та ще треба везти роботи, картини і різні вироби – важкі навіть для здорової людини.
Ми всі будемо дуже вдячні, якщо нам нададуть транспорт і можливість бувати на Міжнародних Фестивалях, та виставках частіше.
Потім відбувся концерт, та був проведений благодійний обід для 300 потерпілих від катастрофи на ЧАЕС. Заходи вшанування ліквідаторів катастрофи на ЧАЕС дуже важливі, як нагадування про небезпеку, що нас обминула, завдяки героїчним зусиллям ліквідаторів, тому ми вшановуємо героїв.
Наша організація недержавна, не фінансується з державного бюджету, і в нас немає приміщення, та ресурсів, транспорту, але завжди знаходяться люди, які готові допомогти вирішувати питання.
Потребуючі одягу інваліди, потерпілі від аварії на ЧАЕС і нужденні, біженці з Криму можуть звернутись за тел.0978535011.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).