CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


До Великодня убрались білим цвітом вишні, готуються до свята люди, але попри усі клопоти благодійниця Коваленко Л.О. виготовила і надала для інвалідів,членів нашої організації 120 пасок, але через відсутність транспорту довелось чекати декілька годин.
Тільки коли люди помолились всі разом, машина з пасками приїхала, це було такою радістю, що поети-інваліди складали вірші, а інваліди похилого віку раділи не менше, аніж малеча. Всі присутні отримали паски, лежачим і не ходячим інвалідам нашої організації рознесли паски волонтери. Також паски були надані безхатченкам і нужденним. Для людей, що голодують і не мають нічого, солодкі паски до свята, як манна небесна.


Від Територіального Центру були надані інвалідам 20 пасок.
Ще приємно, те що до Великодня нашій організації, з Києво-Печерської Лаври були благодійно надані продукти харчування. Це дуже гарна підтримка для нужденних і потерпілих від аварії на ЧАЕС.
Нещодавно від Голосіївського Червоного Хреста нам благодійно надали вживаний одяг, тому члени організації, змогли знайти собі гарний одяг, та іграшки своїм дітям, онукам.
Нам дуже потрібні кошти на підтримку реабілітаційних проектів для інвалідів і нужденних, та транспорт.
Наші інваліди-майстри творчо працюють, готуються до нової виставки, витрачають майже всю пенсію на виготовлення художніх робіт і в них майже не залишається грошей для придбання одягу, взуття, постільної білизни.
Ми дуже вдячні, всім людям, що надали допомогу нам.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).