CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Нещодавно до нашої організації завітали нові друзі, які переймається проблемами потерпілих. Вони надали благодійно дитяче харчування для новонароджених діточок, та запашний хліб, продукти харчування для нужденних і потерпілих від аварії на ЧАЕС.
А ще несподіваним подарунком стало те, що інваліди-жінкі отримали від благодійників Лаври зручні палицю, милицю і книжки з пізнавальними історіями, що надають добрий орієнтир в житті інвалідів, які проводять своє життя майже ізоляції.

Ще наші інваліди потребують ходунки, одяг, взуття телефони і тому просили про це благодійників.
Нам дуже потрібні кошти на підтримку реабілітаційних проектів для інвалідів і нужденних. Інваліди-майстри творчо працюють і вдень і вночі, та витрачають майже всю пенсію на виготовлення художніх робіт, та на лікування. В них майже не залишається грошей для придбання одягу, тому їм запропонували участь у виставках, що будуть проходити у Києво-Печерській Лаврі. Але творчі люди мріють не тільки про матеріальне, а й про подорожі, тому нам дуже потрібен транспорт.

У нас вже є позитивний досвід у тому, що хворі люди, під час подорожі перетворювались на веселих і щасливих, коли відвідували святі місця, храми, спілкувались з священиками, розповідали їм про свої проблеми і знаходили розраду, або милувались красою природи, ділились своїми новими враженнями і це давало поштовх для нових творчих здобутків .
Ми дуже вдячні, всім людям, що надали допомогу нам

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).