CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Київо-Святошинська організація Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) провела мітинг у м Боярка, м.Вишневе, біля нових пам’ятників, вшанували загиблих у Афганістані.
На заходи прийшли члени організації Київо-Святошинської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), та співдружніх організацій, представники РГО «Дзвони Чорнобиля» президент Кузнецова Д.О., волонтери, представники міськради м.Вишневе, представники РДА Заступник Голови Іскоростенський А.М..
Після мітингу, для проведення урочистої частини всіх присутніх запросили до с.Новосілки.
У будинку культури, були нагороджені відзнаками воїни-інтернаціоналісти, та Голова Київо-Святошинської організації Української спілки ветеранів Афганістану Козленко Л.Л. розповіла про долю воїнів-афганців, що зникли під час бойових дій.
Потім своїми піснями вітали гостей місцеві артисти і вшанували мужніх воїнів, що повернувшись з Афганістану. Дуже важливо те, що вони об’єднались під керівництвом Козленко Л.Л.  і після перенесених страждань, вони допомагають членам своєї організації не тільки словом, але й ділом-вони відстоюють свої права. Завжди скорбота по загиблим друзям, заплакані очі матерів, які не діждались своїх синів не дає їм спокою, тому вони  увічнили їх героїзм у своїх піснях. Після концерту воїни-афганці мали змогу спілкуватись за столом. Кожен воїн розповідав не тільки про свої проблеми, а й про те як велике Братство Афганців.
Надалі буде проводитись робота з виховання патріотизму у підростаючого покоління. Голова Київо-Святошинської організації Української спілки ветеранів Афганістану Козленко Л.Л., з воїнами-афганцями приходить у школи і розповідає про їх героїчні вчинки. Завдяки їм діти бачать незламних духом людей, мають змогу спілкуватись з мужніми людьми.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).