CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Добігає кінця ще один рік, але наша організація шукає і знаходить нових друзів, які  переймаються проблемами потерпілих. Ми співпрацюємо з чудовими людьми з м.Києва.
Сьогодні ТОВ «Червоний Хрест» надали благодійно одяг для нужденних і потерпілих від аварії на ЧАЕС.
Коли у Державі немає коштів на підтримку інвалідів і нужденних, на допомогу приходять мешканці з різних міст і люди різних професій, бо їх єднає доброчинність .
Важливо, що напередодні свят діти і дорослі зраділи гарному одягу, та різнобарвним тканинам і ниткам з яких виготовлять свої нові роботи. Незважаючи на бідність і недуги наші інваліди творчо працюють, та витрачають майже всю пенсію на виготовлення художніх робіт і на лікування. В них майже не залишається грошей для придбання харчування. Хоча творчі люди фізично обмежені, але розумово не обмежені, тому вони  прагнуть бути визнаними у суспільстві.

Наближається Новий рік і у Європі є така традиція викидати все непотрібне наприкінці року, бо тоді звільняється місце для нового.
У нас були вже експерименти і є позитивний результат, що полягає у тому, що хворі люди приходили до нас у офіс пригнічені різними негараздами, знімали свої старі речі, одягали гарний одяг і перетворювались на щасливих, викидаючи своє лахміття на смітник, люди звільняли місце для нових емоцій. Якась яскрава кофтина, або светр «піднімав» людям настрій, тому що мабуть людина, що принесла її в дар, віддала її з щирим серцем.
Ми дуже вдячні, всім людям, що надали допомогу нам, а ми в свою чергу будемо надавати одяг нужденним району, що до нас звернуться.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).