CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Територія мрій

3 грудня у всьому світі Міжнародний День інвалідів. Хоч багато років пройшло з часу ліквідації катастрофи на ЧАЕС, але життя інвалідів, потерпілих аварії на ЧАЕС не змінюється на краще. На заходи і проекти коштів не вділяється., але наша організація «Дзвони Чорнобиля Києво-Святошинського району» реально допомагає людям, що незважаючи на хвороби роблять такі дивовижні роботи, що їх визнають и шанують у всьому світі.
Велике значення  має те, що наші інваліди приймають участь у різних виставках , творчих Фестивалях не тільки у рідному м.Боярка, а Києві, Шепетівці, і різних містах району і за це ми вдячні Голові РДА Паку І.В., Шкаврону М.М.
Сьогодні для них свято, бо для них проводяться заходи .
На виставку і концерт, з привітаннями та побажаннями на наше прохання приїхали поважні гості з Києва і представники РДА.

Всі глядачі зацікавились роботами на виставці «Територія мрій», де представлено понад 300 виробів народної творчості. Роботи привертають увагу своїми яскравими барвами і різноманітними матеріалами з яких вони виготовлені. Так не маючи  коштів і матеріалів інваліди Кузнецова Д.О., Савицький О.В. та Козючко К. виготовили свої сувеніри з старих шкіряних курток, сумок, чобіт. Багато робіт наших творчих інвалідів, потерпілих ввійшли у велику скарбниця мистецької спадщини України. Наші виставки і досягнення митців-інвалідів організації привернули увагу мільйонів людей у всьому світі.Члени організації мають понад 600 диплом і подяк за художні роботи, поетичні надбання, виконання пісень. А сьогодні ми маємо можливість навчати і просувати творчих людей, залучати їх до участі у проектах Академії Народної творчості інвалідів України.


До нас почали приєднуватись майстри і митці району, бо ми – єдина організація, яка реально надає допомогу у вирішенні різних питань, розвитку творчості, інформуванні, та навчанні.
Роботи майстрині Калабушкіна О.С.інв.2 гр., вишиті картини і канзаші Самойленко О. інв.2 гр, гончарні вироби, вишивання , та прикраси з бісеру і з дорогоцінного каміння., нові чудові вироби з чорного хлібу за своєю авторською технологією Свіріденко І.
інв.2 гр, Шерчкова О.А. інв.2 гр., Ланового Ю.В., інв.2 гр, Бондаренко Г.П. інв.2 гр і багато робіт інвалідів, що обмеженні у пересуванні.
Все гостріше перед нами постає проблема відсутності фінансування, приміщення, транспортування інвалідів і їх робіт на виставки. Хоча інваліди-майстри витрачають майже всю свою пенсію на ліки і не маючи коштів на матеріали, але маючи велике бажання все ж таки збирали у знайомих светри, розпускали на нитки для в’язання і вишивання, клаптики шкіри виготовляли сувеніри.
Тому ми просимо для майстрів кошти і матеріали, котрі коштують дуже дорого, але такими роботами зможуть багато часу милуватись глядачі численних виставок, та нащадки.
Звісно, що серед людей нашого суспільства є небайдужі до проблем інвалідів і потерпілих і ці люди є у Києво-Печерській Лаврі – вони надали подарунки: книжки, олівці, альбоми, які на святі отримали діти-інваліди і інваліди організації, та солодкі подарунки, пряники від ПП «Чичкан», квас від «Росинки». Але найсолодшим подарунком були торти, різноманітні тістечка, цукерки від благодійників нашого міста, які могли скуштувати інваліди і потерпілі від ЧАЕС під час благодійного столу.


Дякуємо всім небайдужим до долі інвалідів людей, що словом і ділом допомагають вирішувати складні питання.
Чекаємо допомоги у вирішенні питань гуманітарної і фінансової допомоги, особливо від Президента нашої країни, який обіцяє євроінтеграцію. А у Европейських країнах для інвалідів створюють такі умови розвитку і життя, що вони не почувають себе знедоленими.
Всім  і бажаючим робити добрі справи і долучитись до благодійних заходів просимо подзвонити по моб.тел.0978535011

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).