CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


Осінні подорожі : знову подорожуємо до с.Буки, та відвідуємо м.Сквиру.
У минулому році інваліди і потерпілі від катастрофи на ЧАЕС отримали незабутні враження від того, що побували у с. Буки Київської обл., де знаходиться красивий храмовий комплекс з сучасною мозаїкою, великий фонтан з Хрещатика, та маленькі фонтани. Нам захотілось відвідати дивовижну поляну казок, та сфотографуватись з казковими персонажами. Цього разу з нами були інші інваліди, але їх захоплення красивими краєвидами було таким великим, що вони захотіли ще приїхати сюди, щоб милуватись цією красою.

Ще ми побували у м.Сквира у храмі Успіння Богородиці і знайшли храм Усіх Святих, якому понад 200 років. У храмі збереглись старовинні ікони з рідкісними сюжетами, та розписом . Настоятель о.Михаїл розповів історію храму, про занепад  розруху і поступову відбудову.

 

Потім ми поїхали у с.Великі Ерчики, де будується храм Олександра Невського. Надзвичайним дизайном храму є те, що храм зроблений як старовинна фортеця, а куполи храму зроблені у формі шоломів воїнів древньої Русі, які добре вписались у природний ландшафт. У цьому храмі настоятель о.Олександр не тільки привітав нас, а й провів бесіду з інвалідами і потерпілими від катастрофи на ЧАЕС, які хотіли знати відповіді на питання, що їх турбували. На згадку він подарував календар з церквами Білоцерківської Епархії, щоб ми змогли їх відвідати. Цей календар слугуватиме нам путівником, а це значить, що попереду у нас ще багато цікавих подорожей.

Повертались ми втомлені, але дуже задоволені подорожжю і гарним товариством.
Дуже дякуємо Голові Партії Регіонів Шкварону М.І., Шубіну В.С. і всім добрим людям за надану допомогу.

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).