CHORNOBYL BELLS OF THE KIEVO-SVIATOSHINSKY REGIONПовідомлення RSS Коментарі RSS


 

SP_A1719.jpg

 25.07.08 не за дорогоцінними матеріальними скарбами, а духовними  зібралися у подорож інваліди  РГО і помічники – волонтери.
За сприяння Голови Боярської міськради Добрівського Т.Г. і директора ВТРП «Укргазенергосервіс» Флюнт Р.О., був наданий комфортабельний автобус. На ньому ми змогли побувати  у чоловічому монастирі, збудованому на честь знайденої у джерелі в 1911 році ікони Казанської Божої Матері.

25-07-08_1231.jpg

Розповідають , що дві жінки пасли  корів і побачили сяйво , та знайшли джерело над яким височив стовп світла там і знаходилась ікона. Вони хотіли взяти її руками, та не змогли , бо отримали опіки рук. Тоді вони звернулись до священика і тільки після того як відправили молебен ікону змогли взяти і перенести. З того часу  води джерела стали чудодійними , тому  туди їдуть за зціленням люди з усьго світу. Наші паломники по 3 рази зайшли до купальні, у яку вливається вода з джерела, звернулись до Бога зі своїми проханнями.

 SP_A1728.jpg 25-07-08_1348.jpg 25-07-08_1426.jpg
Після купелі на наше прохання з благословення настоятеля послушник відповів на запитання інвалідів і розповів історію створення монастиря, та провів до залишків старого храму у якому розстріляла і спалила мучиників-монахів одна з Петлюрівских банд у далекі часи  лихоліття.
Зараз монастир відновлюють і чисельність монахів зростає.
Довідки і подробиці за тел.:80676834090.

25-07-08_1516.jpg 25-07-08_1514.jpg

Далі ми відвідали жіночий монастир, який збудован на кштаут монастирів на горі Афон і має тісні зв’язки  та підтримку  монахів з Афону. Одна “монахіня” розповіла,  що Божа Матір подорожувала  морем повз гору Афон і їй там дуже сподобалось.Така ікона є у монастирі на Афоні і її копію ми побачили , ще здалеку на головній стінці монастиря.
У монастирі нас вразила кровоточива ікона Іісуса Христа , де весь образ був у крові. Ще ми побачили дуже красиві вишиті бісером ікони, і доторкнулись до каменю привезенного з Ієрусалиму.
Залишаючи  ці дивовижні місця , всі отримали багато нових вражень та чекають нових подорожей. 

Коментування

Для того, щоб залишити свій коментар, Ви маєте авторизуватись (увійти на сайт під своїм логіном та паролем).